Urząd Skarbowy Sierpc – US w Sierpcu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Sierpc – US w Sierpcu

Urząd Skarbowy w Sierpcu godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Sierpc kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Sierpc.

Sierpc Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Sierpcu to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Sierpc kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Sierpcu jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Sierpc

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Sierpc działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Sierpc, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sierpcu ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Sierpc

Adres: ul. Piastowska 48, 09-200 Sierpc

Telefon: 24 275 21 08,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Sierpc:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Sierpcu

Placówka Urzędu Skarbowego w Sierpcu funkcjonuje we wszystkie dni robocze. harmonogram pracy US w Sierpcu jest ustalany przez naczelnika. Trzeba wiedzieć, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Sierpc przyjmowani są interesanci zamieszkujący tereny obejmowane przez instytucje. Trzeba również pamiętać, że Urząd Skarbowy Sierpc obsługuje petentów po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie lub online.

Urząd Skarbowy Sierpc druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Sierpcu druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Sierpc druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Sierpcu online.

Mapa Urząd Skarbowy Sierpc

Liczba wyświetleń: 320Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS