Urząd Skarbowy Słupca – US w Słupcy

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Słupca – US w Słupcy

Aktualne dane kontaktowe PUP Słupca telefon, e-mail. Powiatowy Urząd Pracy Słupca godziny otwarcia. PUP Słupca oferty pracy, staże, szkolenia.

Urząd Skarbowy Słupca kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Słupcy jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Słupca kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Słupcy jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Słupcy

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Słupcy jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Słupca kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Słupcy jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Słupca

Adres: ul. Wspólna 1, 62-400 Słupca

Telefon: 63 274 39 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Słupca:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Słupcy

Urząd Skarbowy w Słupcy jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Słupcy należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Słupcy podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Słupca druki i formularze

Wszystkie potrzebne druki Urząd Skarbowy Słupca posiada przygotowane dla petentów w swojej siedzibie. Potrzebne wzory dokumentów Urząd Skarbowy w Słupcy udostępnił również online na swojej stronie internetowej. Warto pamiętać, że wiele formalności można zrealizować z wykorzystaniem ePUAP. Przy realizacji formalności online Urząd Skarbowy Słupca druki i formularze otrzymuje automatycznie, przez co nie ma potrzeby dodatkowej stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Słupca

Liczba wyświetleń: 302Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS