Urząd Skarbowy Szydłowiec – US w Szydłowcu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Szydłowiec – US w Szydłowcu

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Szydłowcu. Kontakt Urząd Skarbowy Szydłowiec, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Szydłowcu.

Urząd Skarbowy Szydłowiec kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Szydłowcu jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Szydłowiec kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Szydłowcu jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Szydłowcu

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Szydłowcu jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Szydłowiec kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Szydłowcu jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Szydłowiec

Adres: ul. Widok 6, 26-500 Szydłowiec

Telefon: 48 617 00 81, 48 617 63 17

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Szydłowiec:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Szydłowcu

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Szydłowiec – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Szydłowca ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Szydłowcu został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Szydłowcu podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Szydłowiec stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Szydłowiec druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Szydłowiec posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Szydłowcu, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Szydłowiec

Liczba wyświetleń: 401Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS