Urząd Skarbowy Turek – US w Turku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Turek godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Turku druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Turku telefon.

Kontakt Urząd Skarbowy Turek

Adres: ul. Konińska 1, 62-700 Turek

Telefon: 63 280 44 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Turek

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Turku

Urząd Skarbowy w Turku jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Turku zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Turek Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Turku dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Turek kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Turku jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Turek kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Turku dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Turek kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Turku udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Turku

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Turku jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Turek to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Urząd Skarbowy Turek numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Turek działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Turku przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Turek numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Turek

Liczba wyświetleń: 90Wyszukaj dodatkowe informacje: