Urząd Skarbowy Turek – US w Turku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Turek – US w Turku

Urząd Skarbowy Turek godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Turku druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Turku telefon.

Urząd Skarbowy Turek kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Turku jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Turek kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Turku dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Turek kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Turku udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Turku

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Turku jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Turek to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Turek

Adres: ul. Konińska 1, 62-700 Turek

Telefon: 63 280 44 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Turek:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Turku

Urząd Skarbowy w Turku jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Turku zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Turek Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Turku dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Turek numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Turek działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Turku przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Turek numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Turek

Liczba wyświetleń: 424Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS