Urząd Skarbowy Wągrowiec – US w Wągrowcu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Wągrowcu. Kontakt Urząd Skarbowy Wągrowiec, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wągrowcu.

Kontakt Urząd Skarbowy Wągrowiec

Adres: ul. Kościuszki 19A, 62-100 Wągrowiec

Telefon: 67 26 81 158,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wągrowiec

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Wągrowcu

Urząd Skarbowy w Wągrowcu jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Wągrowca, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Wągrowcu można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Wągrowiec kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Wągrowcu petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Wągrowiec kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Wągrowcu może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Wągrowcu można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Wągrowiec kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wągrowcu

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Wągrowcu są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Wągrowiec godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wągrowcu mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Urząd Skarbowy Wągrowiec zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Wągrowiec wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Wągrowiec zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Wągrowcu zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Wągrowiec

Liczba wyświetleń: 88Wyszukaj dodatkowe informacje: