Urząd Skarbowy Wałcz – US w Wałczu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy Wałcz – US w Wałczu

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Wałczu. Kontakt Urząd Skarbowy Wałcz, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wałczu.

Urząd Skarbowy Wałcz kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Wałczu jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Wałczu może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Wałcz kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Wałczu działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wałczu

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Wałcz godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Wałczu możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Wałcz rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Wałcz

Adres: ul. Kościuszki 4, 78-600 Wałcz

Telefon: (67) 25 49 800,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wałcz:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Wałczu

Instytucja Urząd Skarbowy Wałcz jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Wałczu ta jest dostępna dla mieszkańców Wałcza, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Wałcz jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Wałcz numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Wałczu. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Wałczu, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Wałcz

Liczba wyświetleń: 311Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS