Urząd Skarbowy Węgrów – US w Węgrowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Węgrów – US w Węgrowie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Węgrowie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Węgrów godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Węgrowie

Urząd Skarbowy Węgrów kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Węgrowie jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Węgrów kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Węgrowie jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Węgrowie

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Węgrowie jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Węgrów kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Węgrowie jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Węgrów

Adres: ul. Obrębowa 17, 07-100 Węgrów

Telefon: 25 785 96 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Węgrów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Węgrowie

Instytucja Urząd Skarbowy Węgrów jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Węgrowie ta jest dostępna dla mieszkańców Węgrowa, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Węgrów jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Węgrów zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Węgrów przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Węgrowie nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Węgrów

Liczba wyświetleń: 404Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS