Urząd Skarbowy Wieruszów – US w Wieruszowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Wieruszów – US w Wieruszowie

Numery kont Urząd Skarbowy Wieruszów. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Wieruszowie – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wieruszowie.

Urząd Skarbowy Wieruszów kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Wieruszowie jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Wieruszów kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Wieruszowie jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wieruszowie

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Wieruszowie, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Wieruszów godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Wieruszowie.

Kontakt Urząd Skarbowy Wieruszów

Adres: ul. Rynek 12/13, 98-400 Wieruszów

Telefon: +48 62 78 31 961, +48 62 78 31 971

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wieruszów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Wieruszowie

Urząd Skarbowy w Wieruszowie jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Wieruszowie należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Wieruszowie podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Wieruszów druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Wieruszów posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Wieruszowie, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Wieruszów

Liczba wyświetleń: 334Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS