Urząd Skarbowy Włoszczowa – US w Włoszczowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Włoszczowa – US w Włoszczowie

Urząd Skarbowy Włoszczowa godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Włoszczowie druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Włoszczowie telefon.

Urząd Skarbowy Włoszczowa kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Włoszczowie petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Włoszczowa kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Włoszczowie może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Włoszczowie można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Włoszczowa kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Włoszczowie

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Włoszczowie są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Włoszczowa godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Włoszczowie mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Włoszczowa

Adres: ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa

Telefon: 41 39 41 062, 41 39 41 065

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Włoszczowa:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Włoszczowie

Urząd Skarbowy w Włoszczowie jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Włoszczowy, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Włoszczowie można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Włoszczowa zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Włoszczowa przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Włoszczowie nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Włoszczowa

Liczba wyświetleń: 342Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS