Urząd Skarbowy Wołów – US w Wołowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Wołów – US w Wołowie

Urząd Skarbowy w Wołowie godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Wołów. Urząd Skarbowy Wołów druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Wołów kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Wołów kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Wołowie. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Wołów kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Wołowie godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Wołowie został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wołowie najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Wołów godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Wołów

Adres: ul. Kościuszki 17, 56-100 Wołów

Telefon: (71) 389 24 40, 71/757 25 60

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wołów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Wołowie

Na terenie miasta Wołów Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Wołowie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Wołowie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Wołowie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Wołów druki i formularze

Wszystkie potrzebne druki Urząd Skarbowy Wołów posiada przygotowane dla petentów w swojej siedzibie. Potrzebne wzory dokumentów Urząd Skarbowy w Wołowie udostępnił również online na swojej stronie internetowej. Warto pamiętać, że wiele formalności można zrealizować z wykorzystaniem ePUAP. Przy realizacji formalności online Urząd Skarbowy Wołów druki i formularze otrzymuje automatycznie, przez co nie ma potrzeby dodatkowej stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Wołów

Liczba wyświetleń: 417Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS