Urząd Skarbowy Wolsztyn – US w Wolsztynie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Wolsztyn – US w Wolsztynie

Urząd Skarbowy Wolsztyn godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Wolsztynie druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Wolsztyn kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Wolsztyn jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Wolsztyn kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Wolsztynie jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Wolsztynie obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Wolsztynie

Urząd Skarbowy Wolsztyn godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Wolsztynie przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Wolsztynie. 

Kontakt Urząd Skarbowy Wolsztyn

Adres: ul. Dworcowa 15, 64-200 Wolsztyn

Telefon: 68 34 75 500,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Wolsztyn:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Wolsztyn Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Wolsztynie zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Wolsztynie. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Wolsztyn wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Urząd Skarbowy Wolsztyn numer konta

Urząd Skarbowy w Wolsztyn jest odpowiedzialny głównie za pobór podatków, dlatego posiada indywidualne numery kont bankowych. Aby opłacić należności podatkowe, należy dokonać przelewu na odpowiedni numer konta Urzędu Skarbowego w Wolsztynie. Numery tych kont oraz odpowiednie dopiski związane z rodzajem opłat znajdują się na stronie internetowej Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie opłaty podatkowe powinny być przekazane na ten sam rachunek, dlatego ważne jest, aby skorzystać z odpowiedniego numeru konta.

Mapa Urząd Skarbowy Wolsztyn

Liczba wyświetleń: 326Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS