Urząd Skarbowy Ząbkowice – US w Ząbkowicach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Ząbkowice – US w Ząbkowicach

Urząd Skarbowy w Ząbkowicach godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Ząbkowice druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Ząbkowice kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Ząbkowicach jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Ząbkowice. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Ząbkowice kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Ząbkowice muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Ząbkowice godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Ząbkowice

Adres: ul. Waryńskiego 2a, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Telefon: 74 815 13 82,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Ząbkowice:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Ząbkowicach

Na terenie miasta Ząbkowice Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Ząbkowicach prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Ząbkowicach można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Ząbkowice zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Ząbkowice przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Ząbkowice zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Ząbkowice

Liczba wyświetleń: 289Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS