Urząd Skarbowy Złotoryja – US w Złotoryi

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Złotoryja godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Złotoryi druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Kontakt Urząd Skarbowy Złotoryja

Adres: ul. Rynek 42, 59-500 Złotoryja

Telefon: 76 87 83 509,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Złotoryja

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Złotoryi

Urząd Skarbowy Złotoryja jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Złotoryi Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Złotoryja Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Złotoryja Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Złotoryi to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Złotoryja kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Złotoryi jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Złotoryja

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Złotoryja działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Złotoryja, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Złotoryi ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Urząd Skarbowy Złotoryja druki i formularze

Wszystkie potrzebne druki Urząd Skarbowy Złotoryja posiada przygotowane dla petentów w swojej siedzibie. Potrzebne wzory dokumentów Urząd Skarbowy w Złotoryi udostępnił również online na swojej stronie internetowej. Warto pamiętać, że wiele formalności można zrealizować z wykorzystaniem ePUAP. Przy realizacji formalności online Urząd Skarbowy Złotoryja druki i formularze otrzymuje automatycznie, przez co nie ma potrzeby dodatkowej stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Złotoryja

Liczba wyświetleń: 85Wyszukaj dodatkowe informacje: