Urząd Skarbowy Żuromin – US w Żurominie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Żuromin – US w Żurominie

Urząd Skarbowy Żuromin godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Żurominie druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Żuromin kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Żurominie petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Żuromin kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Żurominie może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Żurominie można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Żuromin kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Żurominie

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Żurominie są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Żuromin godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Żurominie mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Żuromin

Adres: ul. Pl. Piłsudskiego 4, 09-300 Żuromin

Telefon: 23 657 32 76, 23 657 32 56

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Żuromin:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Żurominie

Urząd Skarbowy w Żurominie jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Żurominie zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Żuromin Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Żurominie dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Żuromin zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Żurominie kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Żuromin przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Żuromin zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Żuromin

Liczba wyświetleń: 378Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS