WORD Sochaczew - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sochaczewie

Kategoria: WORD

Województwo: mazowieckie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sochaczewie

WORD Sochaczew, zapisy na egzamin na prawo jazdy. Aktualny telefon kontaktowy do WORD Sochaczew dostępny na stronie urzędu. Godziny pracy WORD.

WORD w Sochaczewie

Adres: 96-500 Sochaczew, ul. Żeromskiego 12

Pod podanym adresem przeprowadzane są egzaminy na prawo jazdy w WORD Sochaczew. Chcąc zapisać się na egzamin teoretyczny lub praktyczny, można skorzystać z podanego numeru kontaktowego do Biura Obsługi Klienta. Zapisy realizowane są telefonicznie, osobiście, ale także przez portal info-car. 

WORD Sochaczew kontakt

Wewnętrznym wydziałem WORD w Sochaczewie który zajmuje się udzielaniem interesantom potrzebnych informacji jest Biuro Obsługi Klienta. WORD Sochaczew kontakt prowadzi telefonicznie pod numerem kontaktowym. Zapytania można skierować również mailowo.

Telefon: (46) 861 56 52
E-mail: [email protected]

WORD w Sochaczewie jest oddziałem terenowym WORD w Płocku. Aby uzyskać kontakt z sekretariatem, warto sprawdzić informacje kontaktowe do WORD Płock.

Czy w Sochaczewie łatwo zdać prawo jazdy?

W Sochaczewie egzamin na prawo jazdy przeprowadzany jest przez egzaminatorów zatrudnionych w WORD Sochaczew. Pytanie, czy w Sochaczewie łatwo zdać prawo jazdy, może być twierdzące, jednak osoby które nie potrafią prowadzić, a także mogą stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym nie otrzymają pozytywnego wyniku egzaminu.

Nie zmienia to faktu, iż statystyki przeprowadzonych egzaminów jasno mówią, iż WORD Sochaczew posiada jedną z najwyższych zdawalności w całym kraju.

Liczba wyświetleń: 15031Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS