Urząd Pracy Sochaczew

PUP Sochaczew – Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Sochaczew – Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Urząd Pracy Sochaczew numer telefonu, godziny otwarcia, kontakt, adres. PUP Sochaczew oferty pracy, dofinansowanie, szkolenia, praca, kursy, staże.

PUP Sochaczew oferty pracy 

Urząd Pracy Sochaczew zajmuje się przede wszystkim analizą rynku pracy. Głównym zadaniem, jakie realizuje, jest pomoc bezrobotnym w znalezieniu zatrudnienia. PUP Sochaczew oferty pracy ma bardzo różnorodne. Dostępne w instytucji, którą jest Urząd Pracy Sochaczew oferty pracy, umieszczane są na głównej stronie internetowej. W przypadku, gdy ważność poszczególnych ofert wygasa, lub zostały zarezerwowane, Powiatowy Urząd Pracy Sochaczew usuwa je ze strony w celu pozostawienia wyłącznie aktualnych propozycji. Wszystkie zainteresowane osoby przejrzeć oferty mogą także podczas osobistego spotkania, które zostało wcześniej umówione z doradcą zawodowym. Doradca pomaga dostosować do interesanta ofertę, zwracając uwagę na jego doświadczenie, wykształcenie oraz kwalifikacje. Spotkanie tego typu możliwe jest jedynie po dokonaniu wcześniejszej rejestracji jako bezrobotna w PUP Sochaczew

PUP Sochaczew praca

Realizowana przez jednostkę PUP Sochaczew praca wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz umiejętności. Bardzo ważne jest również posiadanie wymaganego wykształcenia, a także doświadczenia zawodowego. Pracownicy urzędu realizują w głównej mierze zadania, które polegają na rejestrowaniu oraz wyrejestrowaniu osób, wprowadzaniu danych do systemu, przyjmowaniu i rozpatrywaniu wniosków. Głównym ich zadaniem jest jednak bezpośrednia obsługa interesanta. Petenci, którzy chcą otrzymać zatrudnienie w tej placówce, powinni wiedzieć, że Urząd Pracy Sochaczew oferty pracy zamieszcza na stronie internetowej. O pracę można ubiegać się również osobiście. 

PUP Sochaczew kursy, szkolenia, staże

Oferowane przez PUP Sochaczew kursy oraz szkolenia mogą trwać od 3 do 24 miesięcy. Zależy to od programu, który w danym momencie został wdrożony. Możliwe do odbycia w jednostce Urząd Pracy Sochaczew staże są przeznaczone dla osób, które posiadają status osoby bezrobotnej. Warto z nich skorzystać, ponieważ pozwalają one na uzyskanie doświadczenia zawodowego, a także poprawę umiejętności praktycznych. Dużym plusem jest to, że absolwent może dostać propozycje dalszej współpracy od pracodawcy, jeśli odpowiednio wywiązywał się z zadawanych mu poleceń. 

PUP Sochaczew dotacje

Należy wiedzieć, że dofinansowanie oferowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie może otrzymać pełnoletnia osoba bezrobotna. Jest przyznawane również absolwentom KIS i CIS. PUP Sochaczew dotacje przeznacza na założenie własnej działalności gospodarczej. W tym celu interesant powinien złożyć odpowiedni wniosek. Aby został on pozytywnie rozpatrzony, interesant nie może podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać funduszy pielęgnacyjnych, które wynikają z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Urząd Pracy Sochaczew kontakt

Aby uzyskać z instytucją, którą jest Urząd Pracy Sochaczew kontakt, zdalny petenci mogą w tym celu wykorzystać niżej podany numer telefonu. Istnieje także możliwość, przesłania za pośrednictwem poczty elektronicznej wiadomości mailowej. Powiatowy Urząd Pracy Sochaczew kontaktuje się z zainteresowanymi osobami wyłącznie w godzinach urzędowania. 

Urząd Pracy Sochaczew telefon: (46) 862 24 24, (46) 862 24 55, (46) 862 33 93
Adres e-mail: [email protected], [email protected]

Urząd Pracy Sochaczew adres: ul. Janusza Kusocińskiego 11, 96-500 Sochaczew

Urząd Pracy Sochaczew godziny otwarcia

W jednostce Urząd Pracy Sochaczew godziny otwarcia różnią się od godzin przyjmowania zainteresowanych osób. W soboty oraz niedziele petenci nie mogą skorzystać z oferowanych przez tę instytucję usług.

Urząd Pracy Sochaczew godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 10:00-18:00
 • Wtorek: 8:00-16:00
 • Środa: 8:00-16:00
 • Czwartek: 8:00-16:00
 • Piątek: 8:00-16:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek: 10:30-17:30
 • Wtorek: 8:30-15:30
 • Środa: 8:30-15:30
 • Czwartek: 8:30-15:30
 • Piątek: 8:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 666Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS