WORD Warszawa - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie

Kategoria: WORD

Województwo: mazowieckie

Aktualne informacje kontaktowe WORD Warszawa. Zapisy na egzamin prawa jazdy w wybranym miejscu egzaminowania w Warszawie. Numer telefonu do centrum obsługi klienta. Dostępne wszystkie dane kontaktowe.


WORD w Warszawie

Siedziba główna oraz Miejsce egzaminowania ul. Odlewnicza

Adres: 03-231 Warszawa ul. Odlewnicza 8

Sekretariat

Telefon: (22) 59 76 704
E-mail: sekretariat@word.waw.pl

Wydział Realizacji Egzaminów Państwowych

Kierownik wydziału: Sławomir Malinowski
Telefon: (22) 59 76 780
E-mail: malinowski@word.waw.pl

Egzaminator Nadzorujący: Adam Klejna
Telefon: (22) 59 76 770
E-mail: klejna@word.waw.pl

Koordynatorzy: (22) 59 76 788

Siedziba główna WORD Warszawa przy ulicy Odlewniczej organizuje testy teoretyczne na prawo jazdy. Najczęściej przeprowadzanym testem jest egzamin na prawo jazdy kat. B.

Miejsce egzaminowania Bemowo

Adres: 01-466 Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 127A

Wydział przeprowadzania egzaminów

Kierownik Miejsca Egzaminowania: Konrad Marciniak
Telefon: (22) 861 51 97
E-mail: marciniak@word.waw.pl

Koordynator Miejsca Egzaminowania: Andrzej Żak
Telefon: (22) 861 51 97
E-mail:  zak@word.waw.pl

Pod podanym adresem przeprowadzane są praktyczne egzaminy państwowe na prawo jazdy. Chcąc, aby egzamin był przeprowadzony w tym miejscu, należy to zgłosić podczas zapisów.

Miejsce Egzaminowania Radarowa

Adres: 01-466 Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 127A

Wydział przeprowadzania egzaminów

Kierownik Miejsca Egzaminowania: Maciej Zborowski
Telefon: (22) 224 04 82
E-mail:  zborowski@word.waw.pl 

Koordynator Miejsca Egzaminowania: Beata Zborowska
Telefon: (22) 224 04 83
E-mail: zborowska@word.waw.pl

Chcąc zdawać egzamin na prawo jazdy pod podanym adresem, należy zgłosić to podczas zapisów. W tym miejscu przeprowadzane są egzaminy praktyczne na prawo jazdy. Test teoretyczny odbywa się w głównym budynku WORD Warszawa.

Liczba wyświetleń: 133