PORD Chojnice - Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Chojnicach

Opublikowano:

Kategoria: WORD

Województwo: pomorskie

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Chojnicach

Godziny otwarcia PORD w Chojnicach. Prawo jazdy w Chojnicach, PORD Chojnice egzamin praktyczny, cennik. PORD Chojnice kontakt dla zdających prawo jazdy.

PORD w Chojnicach

Adres

ul. Gdańska 110e, 89-600 Chojnice

Biuro Obsługi Egzaminów PORD Chojnice

Telefon: 530-488 -061
E-mail: [email protected]
Godziny pracy: poniedziałek-piątek od 7:00 do 15:00.

Zapisy na egzamin prawo jazdy odbywają się telefonicznie oraz osobiście. Taka opcja rezerwacji terminu testu możliwa jest jedynie dla osób, które uiściły opłatę na koncie bankowym PORDu w Chojnicach. Internetowe zapisy na egzamin prawa jazdy realizowane są poprzez portal info-car.

PORD w Chojnicach jest jedną z filii PORD w Gdańsku. Oddział powstał, aby ułatwić mieszkańcom województwa pomorskiego niemieszkającym bezpośrednio nad morzem zdawalność egzaminów na prawo jazdy.

PORD Chojnice — egzamin na prawo jazdy

Aby uzyskać możliwość przystąpienia do egzaminu kat B w Chojnicach, konieczne jest ukończenie kursu przygotowawczego w OSK. Następnie należy przystąpić do testu teoretycznego. Jeżeli wynik okaże się pozytywny, pozostaje tylko zakończyć egzamin praktyczny wynikiem pozytywnym. Kierowcy, którym uda się wrócić na plac manewrowy z zaliczonym egzaminem, otrzymają dokument potwierdzający zdanie prawa jazdy po złożeniu wniosku. PORD w Chojnicach prowadzi obsługę interesantów w godzinach pracy instytucji. Jednym z częściej przeprowadzanych testów w PORD Chojnice jest egzamin kat. B. Z tego względu warto pamiętać, że czas oczekiwania na termin może się wydłużyć ze względu na duża ilość zainteresowanych.

Liczba wyświetleń: 13716Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS