PORD Chojnice - Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Chojnicach

Kategoria: WORD

Województwo: pomorskie

Obowiązujące godziny pracy oraz aktualne informacje kontaktowe PORD w Chojnicach. Konsultacja telefoniczna dostępna pod podanym numerem telefonu. Zyskaj informacje dodatkowe dla zdających.


PORD w Chojnicach

Adres

ul. Gdańska 110e, 89-600 Chojnice

Biuro Obsługi Egzaminów

Telefon: 530-488 -061
E-mail: boe.gch@pord.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek od 7:00 do 15:00.

Zapisy na egzamin prawo jazdy odbywają się telefonicznie oraz osobiście. Taka opcja rezerwacji terminu testu możliwa jest jedynie dla osób, które uiściły opłatę na koncie bankowym WORDu. Internetowe zapisy na egzamin prawa jazdy realizowane są poprzez portal info-car.

PORD w Chojnicach jest jedną z filii PORD w Gdańsku. Oddział powstał, aby ułatwić mieszkańcom województwa pomorskiego niemieszkającym bezpośrednio nad morzem zdawalność egzaminów na prawo jazdy.

Egzamin na prawo jazdy 

Aby uzyskać możliwość przystąpienia do egzaminu kat B, konieczne jest ukończenie kursu przygotowawczego w OSK. Następnie należy przystąpić do testu teoretycznego. Jeżeli wynik okaże się pozytywny, pozostaje tylko zakończyć egzamin praktyczny wynikiem pozytywnym. Kierowcy, którym uda się wrócić na plac manewrowy z zaliczonym egzaminem, otrzymają dokument potwierdzający zdanie prawa jazdy po złożeniu wniosku.

Liczba wyświetleń: 64