Wydział Komunikacji Ciechanów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Ciechanów

Umawianie wizyty online w Wydziale Komunikacji Ciechanów. Wydział Komunikacji w Ciechanowie druki do pobrania, pełnomocnictwo, wnioski.

Wydział Komunikacji Ciechanów kontakt

Udostępniany przez Wydział Komunikacji Ciechanów kontakt zainteresowane osoby mogą znaleźć na głównej stronie internetowej instytucji. Petenci mogą skontaktować się z urzędnikami na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Istnieje także możliwość skorzystania z dostępnego numeru telefonu. Realizując połączenie, interesanci natychmiast uzyskają odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Godnym uwagi jest fakt, że telefon Wydziału Komunikacji w Ciechanowie jednostki jest obsługiwany wyłącznie w godzinach otwarcia placówki, dlatego warto wcześniej się z nimi zapoznać.

Wydział Komunikacji w Ciechanowie – rezerwacja wizyty online

Osoby, które odbywają osobistą wizytę w placówce bardzo często dość długo czekają na swoją kolej. Oferowana przez Wydział Komunikacji w Ciechanowie rezerwacja wizyty online może zostać zrealizowana przez każdego interesanta, który posiada dostęp do Internetu. Jest to bardzo wygodny oraz coraz bardziej popularny sposób. Petent jest zapisany na dokładną datę oraz godzinę. Oczywiście rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Ciechanowie może zostać również wykonana telefonicznie.

Kontakt Wydział Komunikacji Ciechanów

Adres: Warszawska 29, 49-200 Ciechanów

Telefon: 23 672 33 30, 23 673 59 76

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Ciechanów:

  • Poniedziałek 9:15 - 16:45
  • Wtorek 8:15 - 15:45
  • Środa 7:30 - 15:45
  • Czwartek 8:15 - 15:45
  • Piątek 8:15 - 15:45

Wydział Komunikacji w Ciechanowie

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Ciechanowie przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Ciechanów wyrejestrowanie pojazdu

Właściciele pojazdu z różnych przyczyn mogą dokonać jego wyrejestrowania. Powinni dokonać tego między innymi, kiedy pojazd zostanie wywieziony z kraju, skradziony lub przekazany do przedsiębiorcy, który prowadzi stację demontażu. Wydział Komunikacji Ciechanów wyrejestrowanie pojazdu wykonuje po uzyskaniu od petenta odpowiedniego wniosku. Należy również dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także dowód własności pojazdu.

Wydział Komunikacji Ciechanów rejestracja pojazdu

Rejestracji pojazdu najlepiej jest dokonać osobiście, udając się w tym celu dla placówki. Prowadzona przez Wydział Komunikacji Ciechanów rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Aby cała procedura została zrealizowana petent musi zabrać ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty. Należy do nich między innymi dowód tożsamości, umowa kupna-sprzedaży, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, a także tablica rejestracyjna.

Wszystkie udostępniane przez Wydział Komunikacji Ciechanów druki do pobrania interesanci mogą znaleźć na głównej stronie internetowej. Lista druków zawiera również te potrzebne do rejestracji pojazdu.

Mapa Wydział Komunikacji Ciechanów

Liczba wyświetleń: 1015Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS