Urząd Pracy Ciechanów

PUP Ciechanów – Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Ciechanów – Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Urząd Pracy Ciechanów oferty pracy dla bezrobotnych. Rejestracja i kontakt. Informacje o dotacjach, stażach i szkoleniach. PUP Ciechanów praca.

Powiatowy Urząd Pracy Ciechanów koncentruje się na pomocy osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Obejmuje to pomoc pracownikom, którzy utracili pracę, w znalezieniu nowego zatrudnienia, a także doradztwo i wsparcie dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały, niezależnie od tego, czy są studentami, domatorami, czy emerytami.

Urząd Pracy Ciechanów oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Ciechanów w ramach realizacji nałożonego zadania, jakim jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie, aktywnie pomaga osobom poszukującym pracy. Jedną z oferowanych form wsparcia. Z tego powodu PUP Ciechanów oferty pracy udostępnia interesantom online. Zgromadzone przez PUP Ciechanów oferty pracy w powiecie są dokładnie opisane przez pracodawców. Warto przeglądać dostępne ogłoszenia o prace, strona internetowa pozwala na wygodne dostosowanie filtrów do potrzeb użytkownika. Dodatkowo oferty pracy Urząd Pracy Ciechanów gromadzi także stacjonarnie w instytucji. Oczywiście w instytucji PUP Ciechanów praca wykonywana jest z najwyższą starannością, dzięki czemu na stronie na bieżąco pojawiają się nowe oferty, a także te, które wygasły są usuwane.

Urząd Pracy Ciechanów kontakt

W instytucji, jaką jest Urząd Pracy Ciechanów kontakt z interesantami prowadzony jest na wiele sposobów. Aktualną siedzibą PUP Ciechanów jest budynek przy ulicy Sygietyńskiego 11. Chcąc skontaktować się z PUP Ciechanów, można skorzystać z centrali telefonicznej lub podanych niżej specjalnych numerów kontaktowych. Kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Ciechanowie możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Dane teleadresowe:

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
ul. Sygietyńskiego 11
06-410 Ciechanów 

Centrala telefoniczna: (23) 673 08 40, (23) 672 38 44, (23) 672 51 33, (23) 671 13 21, (23) 674 36 61
Sekretariat: (23) 673 08 50 
fax: (23) 674 36 62
e-mail: [email protected], [email protected]

PUP Ciechanów kontakt możliwy jest także mailowo. Na adres można przesyłać zapytania związane z zakresem działań instytucji. Oczywiście należy pamiętać, aby wiadomość skierowana do Urzędu Pracy w Ciechanów musi zostać odpowiednio podpisana przez osobę wysyłającą. W treści nie może zabraknąć imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania.

Urząd Pracy Ciechanów godziny otwarcia

Urząd czynny jest od poniedziałku do piątku:
w godz. 7.30 - 15.30

Obsługa interesantów:
w godz. 8.00 - 15.00

Liczba wyświetleń: 3831Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS