Urząd Miasta Ciechanów

Urząd Miasta Ciechanów - UM w Ciechanowie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Ciechanów - UM w Ciechanowie

Urząd Miasta Ciechanów numer konta bankowego, adres, kontakt. Opłata za śmieci w UM Ciechanów. Wniosek o wydanie dowodu osobistego, podatki, aktualności.

Urząd Miasta Ciechanów

Wydziały UM Ciechanów są jego strukturą organizacyjną. Każdy z wydziałów posiada przeznaczony mu zakres działań, w którego obrębie wykonuje swoje usługi. Wydziały są zlokalizowane w różnych dzielnicach Ciechanowa. Należą do nich między innymi:

 • Wydział Planowania Przestrzennego
 • Wydział Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska
 • Wydział Inwestycji
 • Wydział Organizacyjny
 • Wydział Zamówień Publicznych
 • Wydział Inżynierii Miejskiej i Utrzymania Infrastruktury Drogowej
 • Wydział Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Działań Strategicznych
 • Wydział Finansowo-Budżetowy
 • Wydział Podatków i Opłat
 • Wydział Kontaktów Społecznych
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
 • Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Miasta Ciechanów aktualności dotyczące zmian w działaniach jednostki lub lokalizacji placówki zamieszcza na bieżąco na głównej stronie urzędu.

Urząd Miasta Ciechanów podatki

Wydział Podatków i Opłat Urzędu Miasta w Ciechanowie zajmuje się sprawami podatkowymi. Placówka ustala wysokość stawek podatkowych za nieruchomości czy środków transportu. Urząd Miasta Ciechanów pobiera również opłaty za posiadanie psa. Podatek rolny jest kolejną płatnością, którą petenci mogą w UM Ciechanów opłacić. Wszelkie wpłaty należy uiszczać na Urząd Miasta Ciechanów numer konta, które jest dostępne na stronie internetowej placówki. Przed każdorazową płatnością zaleca się dokładne sprawdzenie numeru rachunku bankowego jednostki. Wzory deklaracji i dokumentów podatkowych można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urząd Miasta Ciechanów BIP.

Urząd Miasta Ciechanów śmieci

Urząd Miasta Ciechanów opłata za śmieci pobierana jest według ustalonego wcześniej harmonogramu płatności. W Ciechanowie wywóz odpadów komunalnych odbywa się na podstawie grafiku. Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi są pobierane przez Wydział Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska. Opłaty są naliczane na podstawie deklaracji złożonej przez właściciela nieruchomości, od której odbierane są odpady komunalne. 

Urząd Miasta Ciechanów dowody osobiste

Dowód osobisty, każdy petent może uzyskać po wcześniejszym złożeniu wniosku o jego wydanie. Cały proces wnioskowania nie jest obciążony żadnymi opłatami. Obowiązek posiadania dowodu osobistego powstaje wraz z ukończeniem 18 roku życia. Taka osoba ma możliwość złożenia wniosku nawet 30 dni przed osiągnięciem pełnoletności. Do każde podania powinna być załączona fotografia wnioskodawcy, posiadająca odpowiednie wymiary i spełniająca wszystkie wymogi instytucji. Urząd Miasta Ciechanów dowody osobiste wydaje do 30 dni od dnia złożenia wniosku. Warto wiedzieć, że wniosek należy złożyć do siedziby urzędu. Wyjątkiem jest sytuacja, w której wniosek ten dotyczy osoby mającej mniej niż 12 lat. W tym wypadku można go złożyć za pomocą usług elektronicznych.

Urząd Miasta Ciechanów kontakt

Biuletyn Informacji Publicznej UM Ciechanów BIP zawiera dokładne dane telefoniczne i adresowe placówki. Osoby chcące odwiedzić Ciechanów Urząd Miasta powinni wiedzieć, że jego siedziba znajduje się na Placu Jana Pawła II 6. Według zasad działających w środowisku placówek urzędowych Urząd Miasta Ciechanów kontakt ze wszystkimi interesantami organizuje w godzinach pracy jednostki. Większość spraw można załatwić, korzystając z numerów telefonów.

Urząd Miasta Ciechanów adres: Pl. Jana Pawła II 6, 06-400 Ciechanów

Urząd Miasta Ciechanów telefon: 23 674 92 00 
Fax: +48 23 672 29 63 
E-mail: [email protected] 
NIP: 566-00-10-467 
REGON: 000524766

Urząd Miasta Ciechanów godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00 
Wtorek08:00-16:00 
Środa 08:00-16:00 
Czwartek 08:00-16:00 
Piątek 08:00-16:00 
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 1233Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS