Wydział Komunikacji Głogów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: dolnośląskie

Wydział Komunikacji Głogów

Wydział Komunikacji Głogów dane kontaktowe, numer telefonu. Głogów Wydział Komunikacji wyrejestrowanie oraz zarejestrowanie pojazdu, upoważnienie.

Wydział Komunikacji Głogów kontakt

Interesanci, którzy chcą skontaktować się z Wydziałem Komunikacji w Głogowie mogą zrealizować to na kilka sposobów. Wydział Komunikacji Głogów kontakt zdalny prowadzi z interesantami telefonicznie oraz mailowo. Warto zaznaczyć, że osoby które mają pilną sprawę do załatwienia powinni skorzystać z kontaktu telefonicznego. Dzięki niemu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie potrzebne dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia. Oczywiście Wydział Komunikacji Głogów kontakt obsługuje wyłącznie w godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji Głogów rezerwacja wizyty

Umożliwiana przez Wydział Komunikacji Głogów rezerwacja wizyty jest bardzo wygodna z tego względu, że można skorzystać z usług instytucji bez oczekiwania w kolejce. Miejsce w kolejce można zarezerwować internetowo, a także korzystając z podanego telefonu Wydziału komunikacji w Głogowie. Osoby, które chcą zarezerwować wizytę online muszą podać swoje imię, nazwisko.

Kontakt Wydział Komunikacji Głogów

Adres: Sikorskiego 21 67-210 Głogów

Telefon: 76 72 82 841, 76 72 82 862

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Głogów:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji Głogów

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić wszelkie sprawy komunikacyjne powinny w tym celu udać się do odpowiedniego wydziału. Wydział Komunikacji Głogów prowadzi zadania związane z rejestracją oraz wyrejestrowaniem pojazdów, legalizacją tablic rejestracyjnych, wymianą dowodu rejestracyjnego, a także przedłużeniem ważności prawa jazdy. Wydział Komunikacji w Głogowie przyjmuje zawiadomienia o zbyciu oraz nabyciu pojazdu, kieruje na badania techniczne, przyjmuje zawiadomienia o zmianie danych w uprawnieniach oraz wydaje zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym. Zajmuje się także dokonywaniem wpisu do rejestru przedsiębiorców prowadzących Ośrodek Szkolenia Kierowców, a także sprawdza Stacje Kontroli Pojazdów.

Wydział Komunikacji Głogów druki do pobrania

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Głogów druki do pobrania online, dzięki czemu dokumenty można samodzielnie wydrukować i samodzielnie dostarczyć do placówki. Obecnie istnieje możliwość składania większości dokumentów drogą elektroniczną. Oczywiście Wydział Komunikacji Głogów tę możliwość zarezerwował dla petentów mogących potwierdzić swoją tożsamość online przykładowo z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wydział Komunikacji Głogów prawo jazdy

Przede wszystkim po zdanym egzamin na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do Wydziału Komunikacji Głogowa przesyła informacje o uzyskaniu pozytywnego wyniku. Wydział Komunikacji Głogów prawo jazdy wydaje po sprawdzeniu, czy petent załatwił wszelkie formalności. Interesant może odebrać prawo jazdy po uiszczeniu wymaganej opłaty. Opłatę można zrealizować osobiście w placówce oraz przelewem na numer konta bankowego. Średni czas oczekiwania na prawo jazdy w Głogowie to dwa tygodnie.

Wydział Komunikacji Głogów rejestracja pojazdu

Osoby, które dokonały zakupu samochodu mają obowiązek go zarejestrować. Realizowana przez Wydział Komunikacji Głogów rejestracja pojazdu wymaga przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów, jakimi są między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, karta pojazdu, oryginalny dowód zakupu pojazdu, potwierdzenie uiszczenia opłaty, a także dowód tożsamości. W przypadku samochodu używanego należy przedstawić również tablice rejestracyjne oraz potwierdzenie zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji w Głogowie jest możliwa do zrealizowania podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Głogów

Liczba wyświetleń: 378Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS