MOPS Głogów Małopolski

MOPS Głogów Małopolski – kontakt, wypłata, 500, ptaca, becikowe

Kategoria: MOPS

Województwo: podkarpackie

MOPS Głogów Małopolski – kontakt, wypłata, 500, ptaca, becikowe

MOPS Głogów Małopolski kontakt, adres, godziny. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim 500 plus, becikowe, terminy wypłat, praca.

MOPS Głogów Małopolski kontakt

Placówka MOPS Głogów kontakt z petentami prowadzi za pomocą infolinii aktywnej w godzinach pracy zakładu oraz poczty elektronicznej e-mail. W MOPS Głogów pracownicy socjalni przeszkoleni są, aby móc odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów MOPS Głogów Młp. Głogów MOPS jest miejscem, które stoi otworem dla każdej osoby potrzebującej pomocy, zaprasza do kontaktu zarówno zdalnego jak i do samodzielnego odwiedzenia biura w razie potrzeby.

MOPS Głogów telefon: 17 789 75 02
MOPS Głogów e-mail: [email protected]
MOPS Głogów adres: Fabryczna 17, 36-060 Głogów Małopolski

MOPS Głogów godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:30

MOPS Głogów Małopolski 500 plus

Świadczenie 500+ nie jest już obsługiwane przez placówkę MOPS Głogów Małopolski. W ubiegłych latach przez zakład MOPS Głogów 500 + było udzielane interesantom po złożeniu odpowiednich wniosków w odpowiednim terminie. Obecnie wszelkie formalności dotyczące 500+ w Głogowie Małopolskim odpowiedzialny jest lokalny oddział ZUS. W razie pytań należy kontaktować się z pracownikami MOPS Głogów Małopolski.

MOPS Głogów Małopolski Becikowe

Aby otrzymać w MOPS Głogów becikowe, wymagane jest, aby złożyć wszystkie opisane przez MOPS Głogów wnioski. Cały ich spis dostępny jest na stronie MOPS Głogów Małopolski w zakładce świadczenia rodzinne. W MOPS Głogów pracownicy socjalni są gotowi pomóc petentom w procesie składania wniosków. Zapewniają fachową radę i wsparcie, dzięki czemu mieszkańcy mogą skutecznie przygotować wymagane dokumenty i ubiegać się o becikowe w sposób właściwy i zgodny z wymaganiami ośrodka.

MOPS Głogów Małopolski terminy wypłat

MOPS Głogów terminy wypłat danych świadczeń opisuje na stronach z nimi związanymi. Należy zwrócić uwagę na daty kiedy MOPS Głogów wnioski przyjmuje w danym okresie. W razie potrzeby i pytań MOPS Głogów zachęca do kontaktu z placówką za pomocą infolinii telefonicznej. Dzięki temu mieszkańcy mogą szybko skonsultować swoje wątpliwości i uzyskać najszybszą odpowiedź od kompetentnych pracowników ośrodka.

MOPS Głogów Małopolski praca

wszystkie oferty kategorii MOPS Głogów praca udostępniane są w katalogu BIP MOPS Głogów Małopolski. Zawarte tam są wszystkie dostępne aktualnie w MOPS Głogów oferty pracy, informacje dotyczące wymagań ewentualnych kandydatów na dane stanowisko, wymagane dokumenty oraz inne informacje związane z nimi. Udostępnienie wszystkich ofert pracy w jednym miejscu, jakim jest katalog BIP MOPS Głogów Małopolski, pozwala na sprawną komunikację między ośrodkiem a kandydatami oraz na skuteczne pozyskiwanie odpowiednich pracowników.

Liczba wyświetleń: 173Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS