Urząd Skarbowy Głogów

Urząd Skarbowy Głogów

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Głogów

Urząd Skarbowy Głogów kontakt, adres, e-mail, godziny otwarcia. Głogów Urząd Skarbowy rozliczenie PIT, zwrot nadpłaty, dopłata podatku, godziny pracy.

Urząd Skarbowy Głogów rozliczenie PIT

W instytucji, jaką jest Urząd Skarbowy Głogów rozliczenie PIT, można wykonać w sposób tradycyjny oraz w formie zdalnej. Tradycyjna metoda rozliczenia PIT polega na wypełnieniu papierowego wniosku. Wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu, ze względu na wykonywanie rachunków, które realizuje się w celu wyliczenia kwoty dochodu oraz podatku. Są na nią skazane osoby, które nie posiadają dostępu do internetu oraz te, które nie ufają technologii. 

Głogów Urząd Skarbowy pozwala na zrealizowanie rozliczenia podatku w formie online. Jest to o wiele łatwiejszy sposób do wykonania, którego będzie potrzebny wyłączanie program do rozliczenia PIT. Dzięki tej metodzie można zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz jest mniejsze ryzyko popełnienia błędów rachunkowych jak i formalnych. Istnieje teraz specjalny system, który wykrywa błędy oraz je poprawia. 
Przed przystąpieniem do rozliczenia w Urząd Skarbowy Głogów PIT należy wcześnie przygotować sobie dokumenty, które informują o uzyskanych dochodach. 
Warto wiedzieć, że nie istnieje wyłącznie jeden rodzaj deklaracji. Najbardziej popularny jest PIT-37. Taki rodzaj dokumentu wypełniają osoby, które posiadają dochód z rent, emerytur oraz umów o pracę. 

Urząd Skarbowy Głogów zwroty nadpłaty podatku wykonuje w terminie do 3 miesięcy, jeśli procedura została przeprowadzona w sposób tradycyjny, natomiast jeśli dokumenty zostały złożone w formie elektronicznej, zwrot nadpłaty podatku zostaje zrealizowany w ciągu 45 dni od dnia złożenia zeznania.
W jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Skarbowy Głogów dopłata podatku także możne zostać zrealizowana w formie online. 
Wszystkie druki oraz formularze są dostępne na stronie internetowej. 

Urząd Skarbowy Głogów kontakt 

Aby uzyskać kontakt z Urząd Skarbowy Głogów, należy dzwonić pod podany numer telefonu lub napisać na adres e-mail. Warto pamiętać, że Urząd skarbowy Głogów kontakt umożliwia jedynie w godzinach otwarcia. 

Numer telefonu do Urzędu Skarbowego w Głogowie: 76 727 24 00
Adres e-mail: [email protected]

Jeśli interesant pilnie potrzebuje kontaktu, powinien wybrać telefoniczny sposób ze względu na znacznie dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź za pomocą poczty elektronicznej.

Urząd Skarbowy Głogów godziny otwarcia
Urząd Skarbowy w Głogowie jest otwarty od poniedziałku do piątku. W poniedziałki godziny otwarcia są dłuższe.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-18:00
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Urząd Skarbowy Głogów godziny pracy ma adekwatne do godzin jego otwarcia.
W przypadku osobistej wizyty w Urzędzie, aby uniknąć niechcianej kolejki, należy wcześniej umówić wizytę na daną godzinę.

Urząd Skarbowy Głogów adres
ul. Mickiewicza 53
67-200 Głogów

Instytucja, którą jest Urząd Skarbowy Głogów konta bankowe udostępnia na stronie internetowej i są one dostępne dla każdego. Zostają one często aktualizowane, dlatego warto sprawdzać rzetelność informacji.

Liczba wyświetleń: 760Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS