Wydział Komunikacji Kwidzyn

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: pomorskie

Wydział Komunikacji Kwidzyn

Wydział Komunikacji w Kwidzyniu prawo jazdy, PKK. Wydział Komunikacji Kwidzyn druki, rejestracja pojazdu. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Kwidzyniu.

Kwidzyn Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Kwidzyn Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Kwidzyniu jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Kwidzyniu - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Kwidzyniu rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Kwidzyn rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Kwidzyn

Adres: Tadeusza Kościuszki 29B, 82-500 Kwidzyn

Telefon: 55 646 50 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Kwidzyn:

  • Poniedziałek 7:00-16:00
  • Wtorek 7:00-16:00
  • Środa 7:00-16:00
  • Czwartek 7:00-16:00
  • Piątek 7:00-16:00

Wydział Komunikacji w Kwidzyniu

Realizowane przez Wydział Komunikacji w Kwidzyniu zadania są bardzo różnorodne. Wszystkie zainteresowane osoby mogą się tam udać w sprawie rejestracji pojazdu, wyrejestrowania samochodu, wymiany tablic rejestracyjnych, a także ich legalizacji. Wydział Komunikacji Kwidzyn dokonuje również czasowego wycofania pojazdu z ruchu. Umożliwia petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego, a także odbiór prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Kwidzyn prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Kwidzyn prawo jazdy zwykle jest gotowe do odbioru do dwóch tygodni od złożenia wniosku. Przed odbiorem dokumentu trzeba uzyskać pozytywne wyniki na egzaminach państwowych. Obowiązkowe jest również uiszczenie wymaganej opłaty osobiście w placówce lub przelewem na podany numer konta bankowego Wydziału Komunikacji w Kwidzyniu. Do wniosku należy dołączyć również dowód uiszczenia opłaty oraz kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Po spełnieniu wszystkich wymogów Wydział Komunikacji Kwidzyn prawo jazdy wyda petentowi do rąk własnych lub na specjalne życzenie blankiet może zostać przesłany Pocztą Polską.

Wydział Komunikacji Kwidzyn rejestracja pojazdu

Przede wszystkim, aby zarejestrować pojazd należy osobiście pojawić się w urzędzie. Interesanci powinni zabrać ze sobą wszystkie wymagane dokumenty, jakimi są między innymi dowód własności pojazdu, dokument tożsamości, ważna polisa OC, dokumenty rejestracyjne, a także zaświadczenie ważności badania technicznego. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Kwidzyn rejestracja pojazdu wymaga pewnej opłaty. Środki można wpłacić osobiście w placówce oraz za pomocą przelewu.

Rejestracja pojazdu w Kwidzyniu nie jest skomplikowanym procesem, a wszystkie konieczne formalności urzędowe zwykle realizowane są podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Kwidzyn

Liczba wyświetleń: 330Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS