MOPS Kwidzyn

MOPS Kwidzyn

Opublikowano:

Kategoria: MOPS

Województwo: pomorskie

MOPS Kwidzyn

MOPS Kwidzyn godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kwidzyn praca, terminy wypłat, zasiłki rodzinne.

MOPS Kwidzyn kontakt 

MOPS Kwidzyn kontakt zdalny umożliwia za pomocą niżej podanego numeru telefonu, a także poprzez wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kwidzynie kontakt z interesantem umożliwia tylko w czasie godzin otwarcia. 

MOPS Kwidzyn numer telefonu: 55 646 16 26
MOPS Kwidzyn adres e-mail: [email protected]
MOPS Kwidzyn adres: ul. Grudziądzka 6, 82-500 Kwidzyn

MOPS Kwidzyn godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest MOPS Kwidzyn godziny otwarcia ma codziennie takie same. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Kwidzyn MOPS w weekendy nie obsługuje zainteresowanych osób. Aby uniknąć często zdarzającej się kolejki w przypadku osobistej wizyty w MOPS Kwidzyn, można dokonać rezerwacji.

MOPS Kwidzyn godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

MOPS Kwidzyn zasiłki rodzinne

MOPS Kwidzyn zasiłki rodzinne przyznaje osobom, które spełniają ustalone kryterium dochodowe. Prawo do zasiłku rodzinnego przysługuje rodzicom aż do ukończenia przez dziecko 18 roku życia. Okres ten może zostać przedłużony do 24 roku życia w przypadku gdy dziecko kontynuuje naukę oraz legitymuje się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności. Zasiłek w MOPS Kwidzyn nie przysługuje jeżeli osoba ucząca się jest w związku małżeńskim lub zostało umieszczone w instytucji zapewniającej całodobowe utrzymanie. 

MOPS Kwidzyn praca

W instytucji MOPS Kwidzyn praca polega głównie na świadczeniu pomocy osobom oraz rodzinom znajdującym się w ciężkiej sytuacji życiowej. Pracownicy socjalni muszą posiadać odpowiednie doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres umiejętności. Niezbędne jest również wykształcenie wyższe z zakresu psychologi oraz pracownik socjalny. MOPS Kwidzyn terminy wypłat wykonuje według ustalonego wcześniej harmonogramu. Został on umieszczony na głównej stronie internetowej. 

Liczba wyświetleń: 1330Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS