Urząd Pracy Kwidzyn

PUP Kwidzyn – Urząd Pracy Kwidzyn

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

PUP Kwidzyn – Urząd Pracy Kwidzyn

Rejestracja bezrobotnych Urząd Pracy Kwidzyn. PUP Kwidzyn oferty pracy w powiecie i okolicach, aktualny kontakt PUP Kwidzyn godziny otwarcia, telefon.

Urząd Pracy Kwidzyn to jednostka powiatowa podlegająca pod Pomorski Wojewódzki Urząd Pracy. Oczywiście Powiatowy Urząd Pracy Kwidzyn posiada inne właściwości niż jednostka wojewódzka. Do głównych zadań PUP Kwidzyn zalicza się między innymi:

  • rejestrację bezrobotnych
  • organizację szkoleń i kursów
  • wypłatę zasiłków
  • publikacje ofert pracy w powiecie 

Warto również pamiętać, że w instytucji pup Kwidzyn praca jest wykonywana przez urzędników oraz specjalistów swojej profesji. Można liczyć na pomoc pracowników PUP Kwidzyn nie tylko w wypełnieniu dokumentów, ale również w przygotowaniu CV.

PUP Kwidzyn oferty pracy

PUP Kwidzyn gromadzi na swojej stronie internetowej oferty pracy z powiatu kwidzyńskiego. Baza danych jest aktualizowana codziennie. Urząd Pracy w Kwidzynie oferuje możliwość wyboru miejsca pracy. Ogłoszenia o prace są szczegółowo opisane przez kadrę zarządzającą platformą, dostępne są dane dotyczące stawki godzinowej, rodzaju umowy, a także proponowanego wynagrodzenia. W bazie znajdują się oferty pracy z całego powiatu kwidzyńskiego. Urząd Pracy Kwidzyn w ramach walki z bezrobociem publikuje oferty na swojej stronie internetowej. Informacje o aktualnie dostępnych stanowiskach publikowane są w formie tabeli. PUP Kwidzyn oferty aktualizuje na bieżąco. Dla osób niekorzystających z Internetu Urząd Pracy w Kwidzynie udostępnia również oferty pracy osobiście. Urząd Pracy w Kwidzynie przechowuje oferty do czasu zakończenia rekrutacji. Kwidzyn urząd pracy oferty udostępnia w formie elektronicznej by więcej osób miało dostęp oraz możliwość uzyskania informacji na temat aktualnie przeprowadzanej rekrutacji.

PUP Kwidzyn kontakt

PUP Kwidzyn kontakt z osobami zainteresowanymi utrzymuje ciągle dzięki obsłudze wielu metod kontaktu. Kontakt z Urzędem Pracy w Kwidzynie możliwy jest zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres elektroniczny Urzędu Pracy w Kwidzynie to: [email protected].

Podczas kontaktu z Powiatowym Urzędem Pracy w Kwidzynie konieczne jest podanie danych niezbędnych do wyjaśnienia przedmiotu sprawy. Oznacza to, że wysyłając zapytanie na adres e-mail konieczne jest podanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, adres), a także przedmiotu sprawy. W przypadku braku takich informacji w zapytaniu, pracownicy PUP Kwidzyn nie mają obowiązku udzielania odpowiedzi na zadane pytanie. Ponadto należy pamiętać, że korespondencja z Powiatowym Urzędem Pracy w Kwidzynie może odbywać się również za pośrednictwem poczty tradycyjnej. W tym przypadku listy powinny być kierowana na adres: ul. Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn.

Poza formami elektronicznymi Urząd Pracy Kwidzyn kontakt realizuje również telefonicznie. Dzwoniąc pod numer (55) 267 27 00, można uzyskać potrzebne wsparcie pracowników.

Godziny otwarcia PUP Kwidzyn

PUP Kwidzyn jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00. Należy jednak zaznaczyć, że nie są to te same godziny, w których PUP Kwidzyn oferuje swoje usługi dla interesantów. PUP Kwidzyn prowadzi obsługę interesantów od 7:30 do 14:30.

Urząd Pracy Kwidzyn godziny otwarcia

Godziny pracy PUP: 7:00-15:00
Obsługa interesantów: 7:30-14:00

Urząd Pracy Kwidzyn rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się w Kwidzynie jako osoba bezrobotna, należy najpierw dopełnić kilku formalności. Należy zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, oświadczenie, które może potwierdzić miejsce zamieszkania, świadectwo ukończenia szkoły, a także dokumenty poświadczające ukończenie kursów lub szkoleń. Konieczne jest również dostarczenie świadectw pracy oraz ewentualnie orzeczeń lekarskich stwierdzających przeciwwskazania do wykonywania określonych grup prac.

Rejestracji osób bezrobotnych w Kwidzynie można dokonać zarówno w Powiatowym Urzędzie Pracy, jak i przez Internet. Wszelkie dodatkowe informacje na temat rejestracji osób bezrobotnych w PUP Kwidzyn można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z instytucją.

Liczba wyświetleń: 832Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS