Wydział Komunikacji Mikołów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: śląskie

Wydział Komunikacji Mikołów

Czym zajmuje się Wydział Komunikacji Mikołów? Wydział Komunikacji w Mikołowie prawo jazdy, PKK, rejestracja pojazdu Mikołów.

Wydział Komunikacji Mikołów kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Wydział Komunikacji Mikołów kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Mikołowie jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są przez doświadczonych konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach otwarcia. Wszystkie dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia Wydziału Komunikacji w Mikołowie podano powyżej.

Wydział Komunikacji Mikołów rezerwacja wizyty

Oferowana przez Wydział Komunikacji Mikołów rezerwacja wizyty może zostać zrealizowana przez petenta telefonicznie, a także przez Internet. Coraz więcej osób korzysta z opcji rezerwacji wizyty online, ponieważ pozwala to zmniejszyć czas oczekiwania w kolejce. Planowana rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Mikołowie powinna być zrealizowana możliwe jak najwcześniej. Pozwoli to wybrać dogodny termin i godzinę wizyty w placówce.

Kontakt Wydział Komunikacji Mikołów

Adres: Żwirki i Wigury 4a, 43-190 Mikołów

Telefon: 32 324 81 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Mikołów:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-14:00

Wydział Komunikacji w Mikołowie

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Mikołowie przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Mikołów rejestracja pojazdu

Aby zarejestrować pojazd, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Przede wszystkim jest to wniosek o rejestrację pojazdu w Mikołowie, oświadczenie o miejscu zamieszkania, potwierdzenie uiszczenia opłaty, dowód rejestracyjny, a także potwierdzenie własności pojazdu. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Mikołów rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Warto zaznaczyć, że koniecznie jest również wykupienie ubezpieczenia OC. Rejestracja pojazdu w Mikołowie nie jest skomplikowana, jeżeli petent okaże komplet potrzebnych dokumentów, wszystkie formalności mogą zostać zrealizowane już podczas jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Mikołów wyrejestrowanie pojazdu

Ważnym aspektem jest to, że w jednostce Wydział Komunikacji Mikołów wyrejestrowanie pojazdu jest również realizowane. Kwestie z tym związane można załatwić również online. Aby zrealizować całą procedurę, również należy złożyć wymagane dokumenty, jakimi są między innymi dowód rejestracyjny pojazdu, dokument tożsamości, dowód wpłaty oraz wniosek o wyrejestrowanie pojazdu.

Interesanci mogą wyrejestrować pojazd, kiedy zostanie on skradziony, wywieziony za granicę, oddany do kasacji lub zezłomowany. Wydział Komunikacji Mikołów wyrejestrowanie pojazdu obsługuje również w terminie czasowym.

Mapa Wydział Komunikacji Mikołów

Liczba wyświetleń: 538Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS