PUP Mikołów

PUP Mikołów – Powiatowy Urząd Pracy Mikołów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Mikołów – Powiatowy Urząd Pracy Mikołów

PUP Mikołów oferty pracy, staże z Urzędu Pracy w Mikołowie, kursy. Mikołów Urząd Pracy kontakt dla petentów, telefon. Godziny otwarcia PUP Mikołów.

PUP Mikołów oferty pracy

Aby sprostać zadaniu jakie zostało ustawowo nałożone na Urzędy Pracy w Polsce, PUP Mikołów oferty zatrudnienia z całego powiatu zbiera i udostępnia online petentom. Ogłoszenia dodawane są na bieżąco, dzięki czemu osoby bezrobotne mają dostęp do wszystkich ofert w jednym miejscu. Oferty pracy Mikołów PUP usuwa po zakończeniu rekrutacji. Można mieć pewność, iż dostępne online informacje są aktualne.

Niektóre opublikowane oferty pracy PUP Mikołów oznaczył niebieskim symbolem osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Takie oznaczenie daje znać przeglądającym, że ogłoszenie skierowane jest do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Warto wiedzieć, że publikowanie ofert pracy nie jest jedynym czym zajmuje się instytucja. Niektóre osoby zarejestrowane w placówce mogą liczyć na organizowane przez PUP Mikołów kursy. Zostaną one odpowiednio dopasowane do wykształcenia oraz ścieżki zawodowej. Udział w kursie można dopisać do CV, a zdobytą wiedzę wykorzystać w przyszłym zatrudnieniu.

Mikołów Urząd Pracy

Aby skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Mikołowie, można skorzystać z poczty elektronicznej. Jeżeli wiadomość skierowana jest do konkretnego pracownika lub wydziału, warto zaznaczyć to w treści. Osoba obsługująca skrzynkę jest zobowiązana skierować mail do odpowiedniej jednostki wewnętrznej. PUP Mikołów kontakt obsługuje również telefonicznie. Poniżej podany telefon prowadzi do centrali placówki.

PUP Mikołów kontakt
Adresul. Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne
Telefon(32) 224 10 92
Email [email protected]
EPUAP/pupmikolow/SkrytkaESP
NIP635-16-53-759

Warto również wspomnieć o odpowiednim formatowaniu wiadomości mailowej do instytucji państwowej. PUP Mikołów kontakt prowadzi jedynie z osobami które zastosują się do obowiązującego prawa. Według ustawy wymagane jest, aby mail był opatrzony tytułem, a także zawierał imię, nazwisko oraz adres jego nadawcy.

Urząd Pracy Mikołów godziny otwarcia

Obsługa klientów w Urzędzie Pracy w Mikołowie, możliwa jest w ustalonym harmonogramie. Trzeba też zapoznać się z różnicą pomiędzy godzinami pracy a godzinami obsługi interesantów, ponieważ nie pokrywają się ze sobą.

Godziny pracy: poniedziałek-piątek 7.30 - 15.30
Godziny obsługi interesantów: poniedziałek-piątek 8.00 - 14.00

Liczba wyświetleń: 606Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS