Wydział Komunikacji Ostróda

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: warmińsko-mazurskie

Wydział Komunikacji Ostróda

Umawianie wizyty online w Wydziale Komunikacji Ostróda. Wydział Komunikacji w Ostródzie druki do pobrania, pełnomocnictwo, wnioski.

Wydział Komunikacji Ostróda kontakt

Wszystkim zainteresowanym osobom Wydział Komunikacji Ostróda kontakt umożliwia na kilka sposobów. Petenci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Ostródzie można uzyskać również korzystając z numeru. Realizując połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji Ostródy w danej chwili można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Harmonogram dotyczący godzin otwarcia wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi zostały opublikowane powyżej.

Wydział Komunikacji Ostróda rezerwacja wizyty

Możliwa do zrealizowania w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji Ostróda rezerwacja wizyty stacjonarnej jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Ostródy i okolic. Aby zarezerwować termin przez Internet, należy podać swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Petenci mogą zarezerwować wizytę także przez telefon. Dzięki temu nie trzeba spędzać długiego czasu w kolejce, aby załatwić wszelkie formalności.

Kontakt Wydział Komunikacji Ostróda

Adres: Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda

Telefon: 89 642 98 72,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Ostróda:

  • Poniedziałek 8:00 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 14:00
  • Środa 7:30 - 14:00
  • Czwartek 7:30 - 14:00
  • Piątek 7:30 - 14:00

Wydział Komunikacji w Ostródzie

Instytucja, jaką jest Wydział Komunikacji w Ostródzie realizuje wiele spraw między innymi rejestracja używanego oraz nowego samochodu, wyrejestrowanie pojazdu, a także wymiana tablic rejestracyjnych. Wydział, o którym mowa umożliwia również petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego. Zajmuje się również wycofaniem pojazdu z ruchu stale lub na określony czas. Wydział Komunikacji Ostróda jest również miejscem, gdzie petenci mogą odebrać dokument prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Ostróda rejestracja pojazdu

Każda osoba, która dokonała zakupu samochodu jest zobowiązana do tego, aby go zarejestrować. Możliwa do zrealizowania w jednostce Wydział Komunikacji Ostróda rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia przez interesanta wszystkich potrzebnych dokumentów. Są nimi przede wszystkim dokument tożsamości, dowód własności pojazdu, ważna polisa OC, a także świadectwo zgodności WE. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Ostróda może zostać zrealizowana po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Można tego dokonać osobiście w kasie urzędu lub za pomocą przelewu na numer konta.

Wydział Komunikacji Ostróda wyrejestrowanie pojazdu

Osoby, które chcą wyrejestrować pojazd, mogą to zrobić zdalnie. Pracownicy Wydziału Komunikacji Ostróda umożliwiają wyrejestrowanie pojazdu po złożeniu odpowiedniego wniosku przez mieszkańca. Pojazd może zostać wyrejestrowany w przypadku kradzieży, złomowania, kasacji lub wycofania z obiegu. Aby uzyskać wszelkie informacje, można skontaktować się telefonicznie pod podanym numerem lub wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Mapa Wydział Komunikacji Ostróda

Liczba wyświetleń: 453Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS