Wydział Komunikacji Skierniewice

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: łódzkie

Wydział Komunikacji Skierniewice

Wydział Komunikacji w Skierniewicach prawo jazdy, PKK. Wydział Komunikacji Skierniewice druki, rejestracja pojazdu. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Skierniewicach.

Wydział Komunikacji Skierniewice kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Wydział Komunikacji Skierniewice kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Skierniewicach jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są przez doświadczonych konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach otwarcia. Wszystkie dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia Wydziału Komunikacji w Skierniewicach podano powyżej.

Wydział Komunikacji Skierniewice rezerwacja wizyty

Oferowana przez Wydział Komunikacji Skierniewice rezerwacja wizyty może zostać zrealizowana przez petenta telefonicznie, a także przez Internet. Coraz więcej osób korzysta z opcji rezerwacji wizyty online, ponieważ pozwala to zmniejszyć czas oczekiwania w kolejce. Planowana rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Skierniewicach powinna być zrealizowana możliwe jak najwcześniej. Pozwoli to wybrać dogodny termin i godzinę wizyty w placówce.

Kontakt Wydział Komunikacji Skierniewice

Adres: Konstytucji 3 Maja 6, 96-100 Skierniewice

Telefon: 46 834 59 42, 46 834 59 49

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Skierniewice:

  • Poniedziałek 8:00-14:00
  • Wtorek 8:00-14:00
  • Środa 8:00-14:00
  • Czwartek 8:00-14:00
  • Piątek 8:00-14:00

Wydział Komunikacji w Skierniewicach

Realizowane przez Wydział Komunikacji w Skierniewicach zadania są bardzo różnorodne. Wszystkie zainteresowane osoby mogą się tam udać w sprawie rejestracji pojazdu, wyrejestrowania samochodu, wymiany tablic rejestracyjnych, a także ich legalizacji. Wydział Komunikacji Skierniewice dokonuje również czasowego wycofania pojazdu z ruchu. Umożliwia petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego, a także odbiór prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Skierniewice wniosek o wyrejestrowanie pojazdu

Procedura wyrejestrowania pojazdu jest konieczna do zrealizowania wy wypadku kradzieży, oddania do kasacji, wywiezienia za granicę czy trwałego utracenia. W instytucji Wydział Komunikacji Skierniewice wniosek o wyrejestrowanie pojazdu musi obowiązkowo zawierać wszystkie potrzebne informacje. Przyjmowany przez Wydział Komunikacji Skierniewice wniosek o wyrejestrowanie powinien zawierać dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także powód wyrejestrowania oraz dokument, który upoważnia do złożenia wniosku.

Wydział Komunikacji Skierniewice prawo jazdy

Interesanci powinni wiedzieć, że Wydział Komunikacji Skierniewice prawo jazdy wydaje po złożeniu wymaganego wniosku. W urzędzie należy opłacić również wszystkie należności związane z wydaniem dokumentu. Po dopełnieniu formalności w placówce konieczne będzie odczekanie około 2 tygodni. W tym czasie Wydział Komunikacji Skierniewice prawo jazdy wyda do rąk własnych lub prześle pocztą na adres zamieszkania interesanta. Ile się czeka na prawo jazdy w Skierniewicach? Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy i złożeniu wniosku o wydanie prawa jazdy w Wydziale Komunikacji w Skierniewicach można zastanawiać się w jakim czasie blankiet zostanie wyrobiony. Zwykle Wydział Komunikacji Skierniewice prawo jazdy wydaje w czasie od dwóch tygodni do maksymalnie miesiąca. Jeżeli czas miałby zostać wydłużony, petent zostanie o tym odpowiednio poinformowany.

Mapa Wydział Komunikacji Skierniewice

Liczba wyświetleń: 522Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS