Urząd Pracy Skierniewice

PUP Skierniewice – Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Skierniewice – Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Urząd Pracy Skierniewice godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, e-mail, NIP. PUP Skierniewice oferty pracy, kursy, szkolenia, staże, dofinansowanie, praca.

Urząd Pracy Skierniewice

Instytucja, jaką jest PUP Skierniewice, zajmuje się przede wszystkim analizą rynku pracy oraz walką z bezrobociem. Urząd Pracy Skierniewice pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie, a także posiada w swojej ofercie różnego rodzaju szkolenia, kursy, a także staże. Praca Skierniewice PUP jest dosyć wymagające i wymaga odpowiednich umiejętności oraz dużego doświadczenia. Urząd Pracy w Skierniewicach obsługiwany jest wyłącznie przez wysoko wykwalifikowane osoby, dzięki czemu odbyta wizyta w Urzędzie przebiega bardzo profesjonalnie. Zatrudnione w PUP Skierniewice osoby zajmują się między innymi wydawaniem wniosków, rejestracją oraz wyrejestrowywaniem osób, wsparciem osób bezrobotnych, które tego potrzebują, a także współpracą z pracodawcami. 

PUP Skierniewice oferty pracy

PUP Skierniewice oferty pracy posiada bardzo różnorodne. Są one udostępniane na stronie internetowej. Oferty pracy w Skierniewice PUP dotyczą niemal każdej branży zawodowej. Można znaleźć tutaj zatrudnienie w dziedzinie biurowej, budowlanej, logistycznej, kosmetycznej, gastronomicznej oraz wiele innych. Każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie, nawet te osoby, które jeszcze do końca nie wiedzą, w jakim zawodzie się odnajdą. Przegląd ofert pracy w PUP Skierniewice jest możliwy również podczas osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Jest ono możliwe wyłącznie po dokonaniu rejestracji w Urzędzie Pracy Skierniewice jako osoba bezrobotna. 

Urząd Pracy Skierniewice rejestracja

Dokonanie rejestracji w PUP Skierniewice jest możliwe za pomocą tradycyjnego sposobu, czyli podczas osobistej wizyty w Urzędzie oraz w formie elektronicznej. W instytucji Urząd Pracy Skierniewice rejestracja online jest bardzo łatwa do wykonania. Na stronie internetowej znajduje się instrukcja, co po kolei należy zrobić. Każdy interesant bez problemu będzie mógł dokonać rejestracji zdalnie. Niezbędne jest przygotowanie skanu wszystkich potrzebnych dokumentów w tym świadectwa czy dyplomu ukończenia szkoły oraz dołączenie ich do wniosku. Cały proces rejestracji zdalnej powinien zostać zakończony złożeniem podpisu elektronicznego.

PUP Skierniewice kursy

Urząd Pracy Skierniewice oferuje osobom bezrobotnych również kursy, szkolenia oraz staże. Umożliwiają one uzyskanie doświadczenia, kwalifikacji, a także poprawę swoich umiejętności praktycznych. W czasie rekrutacji pracodawcy zwracają szczególną uwagę na to czy interesant ubiegający się o zatrudnienie posiada na swoim koncie jakieś doświadczenie. W instytucji PUP Skierniewice kursy trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od wdrożonego w danym czasie programu. Długość trwania stażu w zależności od decyzji wydanej przez pracodawcę wynosi od 3 do 6 miesięcy.

PUP Skierniewice dotacje 

Urząd Pracy Skierniewice może udzielić interesantowi również dofinansowania. PUP Skierniewice dotacje przyznaje na założenie własnej działalności gospodarczej. Aby ją otrzymać, należy jednak spełniać kilka koniecznych warunkach. Ważne jest, aby petent ubiegający się o dotację posiadał status osoby bezrobotnej, a także nie podejmował innej pracy zarobkowej, ani nie podbierał środków pielęgnacyjnych wypływających z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Urząd Pracy Skierniewice godziny otwarcia

W instytucji Urząd Pracy Skierniewice godziny otwarcia różnią się od godzin przyjmowania interesantów. PUP Skierniewice jest otwarty do godziny 16:00, natomiast zainteresowane osoby przyjmuje do godziny 14:00. W weekendy Urząd Pracy Skierniewice jest zamknięty. Warto pamiętać, że należy wcześniej dokonać rezerwacji terminu w przypadku wizyty osobistej. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej w PUP Skierniewice kolejki.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00

Godziny przyjmowania interesantów:
Poniedziałek: 8:00-14:00
Wtorek: 8:00-14:00
Środa: 8:00-14:00
Czwartek: 8:00-14:00
Piątek: 8:00-14:00

PUP Skierniewice kontakt

Urząd Pracy Skierniewice zdalny kontakt z interesantem umożliwia za pomocą numeru telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku pilnej sprawy, która wymaga szybkiego uzyskania odpowiedzi, należy skorzystać z kontaktu telefonicznego, ponieważ czas oczekiwania na informację drogą mailową może trwać znacznie dłużej. Warto wiedzieć, że PUP Skierniewice kontakt umożliwia wyłącznie w godzinach jego otwarcia. 

Urząd Pracy Skierniewice numer telefonu: 46 833 61 82, 46 833 63 99

Urząd Pracy Skierniewice adres e-mail: [email protected], [email protected]

PUP Skierniewice adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice

Urząd Pracy Skierniewice NIP: 8361626127

Liczba wyświetleń: 6068Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS