Wydział Komunikacji Stalowa Wola

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: podkarpackie

Wydział Komunikacji Stalowa Wola

Wydział Komunikacji w Stalowej Woli kontakt, telefon, godziny otwarcia. Stalowa Wola Wydział Komunikacji Profil Kandydata na Kierowcę, prawo jazdy, druki.

Wydział Komunikacji Stalowa Wola kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Stalowa Wola kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Stalowej Woli. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Stalowej Woli umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Stalowej Woli na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Stalowa Wola kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Stalowej Woli rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Stalowej Woli rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Stalowej Woli pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Stalowa Wola

Adres: Podleśna 15, 37-467 Stalowa Wola

Telefon: 15 643 36 38,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Stalowa Wola:

  • Poniedziałek 7:30-15:15
  • Wtorek 7:30-16:00
  • Środa 7:30-15:15
  • Czwartek 7:30-15:15
  • Piątek 7:30-15:15

Wydział Komunikacji w Stalowej Woli

Wszelkie formalności związane transportem petenci mogą załatwić w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji w Stalowej Woli. Urzędnicy, którzy pracują w tym miejscu zajmą się rejestracją pojazdów, wyrejestrowaniem pojazdów, wydawaniem oraz zatrzymywaniem dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami, a także udzielaniem licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego.

Należy pamiętać, że wszystkie sprawy w Wydziale Komunikacji Stalowej Woli można załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Pracownicy, którzy obsługują ten wydział posiadają wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres wiedzy. To wszystko sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy mieszkańcom Stalowej Woli i okolic.

Wydział Komunikacji Stalowa Wola druki do pobrania

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Stalowa Wola druki do pobrania online, dzięki czemu dokumenty można samodzielnie wydrukować i samodzielnie dostarczyć do placówki. Obecnie istnieje możliwość składania większości dokumentów drogą elektroniczną. Oczywiście Wydział Komunikacji Stalowa Wola tę możliwość zarezerwował dla petentów mogących potwierdzić swoją tożsamość online przykładowo z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wydział Komunikacji Stalowa Wola prawo jazdy

Przede wszystkim po zdanym egzamin na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do Wydziału Komunikacji Stalowej Woli przesyła informacje o uzyskaniu pozytywnego wyniku. Wydział Komunikacji Stalowa Wola prawo jazdy wydaje po sprawdzeniu, czy petent załatwił wszelkie formalności. Interesant może odebrać prawo jazdy po uiszczeniu wymaganej opłaty. Opłatę można zrealizować osobiście w placówce oraz przelewem na numer konta bankowego. Średni czas oczekiwania na prawo jazdy w Stalowej Woli to dwa tygodnie.

Wydział Komunikacji Stalowa Wola rejestracja pojazdu

Osoby, które dokonały zakupu samochodu mają obowiązek go zarejestrować. Realizowana przez Wydział Komunikacji Stalowa Wola rejestracja pojazdu wymaga przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów, jakimi są między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, karta pojazdu, oryginalny dowód zakupu pojazdu, potwierdzenie uiszczenia opłaty, a także dowód tożsamości. W przypadku samochodu używanego należy przedstawić również tablice rejestracyjne oraz potwierdzenie zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji w Stalowej Woli jest możliwa do zrealizowania podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Stalowa Wola

Liczba wyświetleń: 682Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS