Urząd Pracy  Stalowa Wola

PUP Stalowa Wola – Urząd Pracy Stalowa Wola

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Stalowa Wola – Urząd Pracy Stalowa Wola

PUP Stalowa Wola oferty pracy dla bezrobotnych, staże z Urzędu Pracy w Stalowej Woli, szkolenia. Urząd Pracy Stalowa Wola kontakt, telefon, godziny otwarcia.

PUP Stalowa Wola oferty pracy

Celem Urzędu Pracy w Stalowej Woli jest pomoc bezrobotnym w znalezieniu pracy. Instytucja ta gromadzi oferty oraz informacje na temat wolnych stanowisk od firm i podmiotów poszukujących pracowników. Urząd Pracy Stalowa Wola oferty pracy publikuje na swojej stronie internetowej, dzięki czemu użytkownicy mogą wyszukiwać wolne stanowiska zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i wymaganiami. Dostępne stanowiska nie muszą znajdować się w Stalowej Woli. Poszukujący zatrudnienia ma swobodę wyboru, ofert pracy można szukać także w wybranej części Polski. Oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie dla osób poszukujących pracy, PUP Stalowa Wola umożliwia również sortowanie i filtrowanie ofert pracy według wybranych kryteriów. Publikowane oferty pracy PUP Stalowa Wola są możliwe do przefiltrowania według wielu kategorii. Istnieje możliwość wybrania jedynie tych ogłoszeń których godziny pracy czy stawka wynagrodzenia są odpowiednie dla bezrobotnego. Dodatkowo PUP Stalowa Wola ofert pracy udostępnia stacjonarnie dla osób preferujących stacjonarne wizyty w instytucji.

Dodatkowo w instytucji PUP Stalowa Wola praca wykonywana jest przez doświadczonych urzędników. Chcąc aplikować na wybrane stanowisko, pracownicy PUP Stalowa Wola są w stanie pomóc przygotować odpowiednie CV, a także zaaplikować o pracę. Oferty pracy Stalowa Wola Urząd Pracy mogą dotyczyć zarówno pracy biurowej jak i fizycznej. Z tego względu zaleca się przeglądać dostępne na stronie oferty.

PUP Stalowa Wola szkolenia

Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych przez Urząd Pracy w Stalowej Woli jest przeprowadzana na wiele sposobów. Jednym z nich jest organizacja bezpłatnych szkoleń i kursów. PUP Stalowa Wola szkolenia dla bezrobotnych przeprowadza w formacie nie mniejszym niż 25 godzin. Od tej reguły są wyjątki. Szkolenia organizowane przez urząd Pracy w Stalowej Woli są przeznaczone dla zarejestrowanych jako osoba bezrobotna. Po ukończonym kursie czy szkoleniu informacje na ten temat można umieścić w CV. Głównym celem organizacji szkoleń w PUP Stalowa Wola jest podnoszenie kwalifikacji bezrobotnych.

Urząd Pracy Stalowa Wola staże

Staże z Urzędu Pracy w Stalowej Woli również mają na celu aktywizację zawodową osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Organizowane przez Urząd Pracy Stalowa Wola staże są idealną rozwiązaniem dla osób młodych. Decydując się na staż z Urzędu Pracy w Stalowej Woli można mieć pewność późniejszego zatrudnienia. Podczas trwania stażu interesant zdobywa potrzebne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. Należy również wiedzieć, że przez cały okres trwania stażu Urząd Pracy Stalowa Wola wypłaca stażyście stypendium w wysokości 120% stawki zasiłku dla bezrobotnych.

Chcąc odbyć staż z PUP w Stalowej Woli można skorzystać z ofert publikowanych na stronie, jednak istnieje również możliwość osobistego ustalenia z pracodawcą chęci odbycia stażu. 

Urząd Pracy Stalowa Wola kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli mieście się przy ulicy Dmowskiego 8. Pod tym adresem interesanci mogą zrealizować potrzebne formalności. Jeżeli chodzi o kontakt z PUP Stalowa Wola, urzędnicy realizują go z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Dodatkowo Urząd Pracy Stalowa Wola kontakt prowadzi również telefonicznie. Wszystkie połączenia i wiadomości mailowe są przetwarzane przez urzędników w godzinach otwarcia PUP Stalowa Wola.  

Adres: ul. Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola
Telefon: 15 643 37 80
E-mail: [email protected], [email protected]

PUP Stalowa Wola NIP: 865 15 30 619

Wykorzystując pocztę elektroniczną jako metoda kontaktu z Urzędem Pracy należy pamiętać o elementach które musi zawierać wiadomość:

  • imię, nazwisko, adres nadawcy
  • temat wiadomości

Jeżeli któregoś z elementów zabraknie, pracownicy PUP Stalowa Wola nie są zobowiązani do obsługi zapytania.

Urząd Pracy Stalowa Wola godziny otwarcia

Godziny pracy Urzędu
poniedziałek-piątek 7:30 - 15:30

Przyjmowanie klientów na stanowiskach pracy
poniedziałek-piątek 7:30 - 15:30

Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy
poniedziałek-piątek 8:00 - 14:00

Liczba wyświetleń: 12190Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS