ZUS Stalowa Wola

ZUS Stalowa Wola – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Stalowej Woli

Kategoria: ZUS

Województwo: podkarpackie

ZUS Stalowa Wola – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Stalowej Woli

ZUS Stalowa Wola telefon kontaktowy, numer telefonu ZUS Stalowa Wola. Godziny otwarcia Inspektoratu ZUS w Stalowej Woli. Sanatoria, skierowanie na leczenie ZUS.

ZUS Stalowa Wola telefon

Telefoniczna komunikacja z placówką jest kluczowa dla wielu petentów. Z tego względu w instytucji ZUS Stalowa Wola nr telefonu został udostępniony do wglądu dla petentów. Konieczne jest, aby wspomnieć, iż numer telefonu ZUS w Stalowej Woli działa w formie infolinii. Oznacza to, że połączenia telefoniczne kierowane są do Centrali Telefonicznej ZUS. Oczywiście ze względu na szeroką wiedzę konsultantów telefonicznych są oni w stanie udzielić informacji na temat wszystkich formalności, a także oddziałów i inspektoratów jakim jest ZUS Stalowa Wola.

ZUS infolinia Stalowa Wola to Centrum Informacji Telefonicznej. Mimo iż numer nie działa w siedzibie placówki, warto korzystać z oferowanej usługi. Korzystając z podanego telefonu kontaktowego można uzyskać wsparcie ekspertów w zakresie ubezpieczeń i działalności Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

ZUS Stalowa Wola telefon: 22 560 16 00

ZUS Stalowa Wola godziny otwarcia

Osobiste wizyty w placówce wymagają uprzedniego poznania godzin otwarcia. W przypadku instytucji jaką jest ZUS Stalowa Wola godziny pracy zostały ustalone zgodnie z potrzebami petentów. Od wtorku do piątku godziny otwarcia pozostają niezmienne. Natomiast poniedziałki stanowią dzień w którym ZUS Stalowa Wola godziny otwarcia wydłużył.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 08:00-17:00
  • wtorek-piątek: 08:00-15:00

ZUS Stalowa Wola adres: ul. Ks. J. Popiełuszki 8, 37-450 Stalowa Wola

Stalowa Wola sanatorium ZUS

Osoby wymagające leczenia uzdrowiskowego posiadające ubezpieczenie w ZUS mogą skorzystać z przysługującego prawa wizyty w sanatorium. Należy wspomnieć, że petent samodzielnie nie może włożyć wniosku o pobyt w sanatorium do ZUS. Dokument musi zostać sporządzony przez lekarza. Decyzje na temat skierowania ubezpieczonego do sanatorium wydaje lekarz orzecznik ZUS Stalowa Wola. Przy skierowaniu do Sanatorium przez ZUS petent może otrzymać pełną refundację wraz z kosztami pożywienia i dojazdu. Pobyt w Sanatorium ZUS Stalowa Wola zależy od decyzji lekarza. Należy jednak pamiętać, że kolejki do sanatorium są długie a szybkie wydanie decyzji przez ZUS czy NFZ nie daje gwarancji szybszego rozpoczęcia leczenia. W Stalowej Woli znajduje się jeden z ośrodków lecznictwa uzdrowiskowego.

Liczba wyświetleń: 1356Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS