Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: małopolskie

Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka

Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka kontakt, telefon, godziny otwarcia. Ile się czeka na prawo jazdy w Suchej Beskidzkiej? Rejestracja pojazdu Sucha Beskidzka Wydział Komunikacji.

Sucha Beskidzka Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Sucha Beskidzka Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Suchej Beskidzkiej jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Suchej Beskidzkiej - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Suchej Beskidzkiej rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka

Adres: Kościelna 5b, 34-200 Sucha Beskidzka

Telefon: 33 875 78 46, 33 875 78 45

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka:

  • Poniedziałek 8:10-15:30
  • Wtorek 7:10-14:30
  • Środa 7:10-14:30
  • Czwartek 7:10-14:30
  • Piątek 7:30-14:30

Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić wszelkie sprawy komunikacyjne powinny w tym celu udać się do odpowiedniego wydziału. Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka prowadzi zadania związane z rejestracją oraz wyrejestrowaniem pojazdów, legalizacją tablic rejestracyjnych, wymianą dowodu rejestracyjnego, a także przedłużeniem ważności prawa jazdy. Wydział Komunikacji w Suchej Beskidzkiej przyjmuje zawiadomienia o zbyciu oraz nabyciu pojazdu, kieruje na badania techniczne, przyjmuje zawiadomienia o zmianie danych w uprawnieniach oraz wydaje zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym. Zajmuje się także dokonywaniem wpisu do rejestru przedsiębiorców prowadzących Ośrodek Szkolenia Kierowców, a także sprawdza Stacje Kontroli Pojazdów.

Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka wyrejestrowanie pojazdu

Właściciele pojazdu z różnych przyczyn mogą dokonać jego wyrejestrowania. Powinni dokonać tego między innymi, kiedy pojazd zostanie wywieziony z kraju, skradziony lub przekazany do przedsiębiorcy, który prowadzi stację demontażu. Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka wyrejestrowanie pojazdu wykonuje po uzyskaniu od petenta odpowiedniego wniosku. Należy również dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także dowód własności pojazdu.

Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka rejestracja pojazdu

Rejestracji pojazdu najlepiej jest dokonać osobiście, udając się w tym celu dla placówki. Prowadzona przez Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Aby cała procedura została zrealizowana petent musi zabrać ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty. Należy do nich między innymi dowód tożsamości, umowa kupna-sprzedaży, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, a także tablica rejestracyjna.

Wszystkie udostępniane przez Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka druki do pobrania interesanci mogą znaleźć na głównej stronie internetowej. Lista druków zawiera również te potrzebne do rejestracji pojazdu.

Mapa Wydział Komunikacji Sucha Beskidzka

Liczba wyświetleń: 322Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS