Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: małopolskie

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej druki do pobrania, zwroty, PIT

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka druki

Wszystkie dostępne w instytucji Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka druki do pobrania można znaleźć na stronie internetowej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). Umieszczone na stronie formularze, każdy interesant, który posiada dostęp do internetu, może bez problemu wydrukować oraz wypełnione złożyć osobiście w Sucha Beskidzka Urząd Skarbowy. Istnieje teraz możliwość składania wszystkich formularzy zdalnie. Aby dokonać rozliczenia podatku dochodowego w formie online, należy wejść na stronę podatki gov oraz dokonać rozliczenia wybranej deklaracji. Zdalna forma rozliczenia PIT pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu oraz jest znacznie łatwiejsza do wykonania, można uniknąć wiele niechcianych błędów, a co najważniejsze jest ona realizowana bez potrzeby wychodzenia z domu. Interesanci, którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia oraz ci, którzy są na utrzymaniu rodziców czy współmałżonka nie mają obowiązku składania zeznania podatkowego. Pominięcie terminu lub całkowite niezapłacenie podatku grozi karą grzywny. W niektórych przypadkach dochodzi do oskarżenia o dokonanie przestępstwa skarbowego.

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka zwrot podatku

Jednostka organizacyjna, która należy do Krajowej Administracji Skarbowej, jaką jest Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka zwrot podatku dochodowego, wykonuje w terminie do 3 miesięcy lub 45 dni roboczych w zależności od tego, jaką interesant wybrał drogę realizacji złożenia zeznania. Jeśli petent złożył deklarację podatkową online, w takim przypadku Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej dokona zwrot podatku do 45 dni roboczych. Istnieje teraz możliwość sprawdzenia statusu zwrotu podatku, w który dzień dokładnie się on pojawi.

Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej

Praca w Urząd Skarbowej w Suchej Beskidzkiej wykonywana jest przez pracowników z wysokimi kwalifikacjami. Każda zatrudniona w Sucha Beskidzka Urząd Skarbowy osoba posiada odpowiednie wykształcenie oraz duże doświadczenie zawodowe. Interesanci, którzy chcą uzyskać zatrudnienie w tej instytucji, powinni sprawdzać ogłoszenia o naborze kandydatów. Do obowiązków pracowników należy między innymi prowadzenie egzekucji administracyjnej, kontrola podatkowa, wsparcie podatników, a także nakładanie kar majątkowych wynikających z niedokonania rozliczenia podatku dochodowego.

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka kontakt

Instytucja, którą jest Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka kontakt zdalny umożliwia na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z numeru telefonu, a drugim wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku pilnej sprawy, która wymaga natychmiastowej odpowiedzi zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego.

Numery telefonu do Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej:

  • Numer telefonu w celu umówienia wizyty w Urzędzie: 604 100 077
  • Centrala: 33 874 45 01
  • Sekretariat: 33 874 22 12
  • Fax: 33 874 35 29

Adres e-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka adres: ul. Mickiewicza 36, 34-200 Sucha Beskidzka

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka konta bankowe udostępnia na stronie internetowej. Każdy interesant ma do nich wgląd. Warto pamiętać, że dane często ulegają aktualizacji, dlatego należy sprawdzać prawdziwość udostępnianych informacji.

Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka godziny otwarcia

Jednostka administracyjna, którą jest Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka godziny otwarcia są adekwatne do godzin urzędowania. Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka godziny urzędowania, czyli również przyjmowania interesantów są następujące:

Poniedziałek: 8:00-18:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00

Wizyta w Urzędzie Skarbowym w Suchej Beskidzkiej jest możliwa wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu na konkretną godzinę. Dzięki temu interesant nie musi czekać w kolejce, która często się pojawia. W przypadku zmiany godzin urzędowania z różnych powodów w Urząd Skarbowy Sucha Beskidzka informacja jest na ten temat dostępna na stronie internetowej. 

Liczba wyświetleń: 1773Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS