Wydział Komunikacji Wieliczka

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: małopolskie

Wydział Komunikacji Wieliczka

Jakie formalności można załatwić w Wydziale Komunikacji Wieliczka? Wydział Komunikacji w Wieliczce wniosek o wyrejestrowanie pojazdu, druki do pobrania.

Wydział Komunikacji Wieliczka kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Wieliczka kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Wieliczce. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Wieliczki umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Wieliczce na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Wieliczka kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Wieliczce rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Wieliczce rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Wieliczce pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Wieliczka

Adres: Słowackiego 29, 32-020 Wieliczka

Telefon: 12 399 97 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Wieliczka:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:00
  • Środa 7:30-15:00
  • Czwartek 7:30-15:00
  • Piątek 7:30-15:00

Wydział Komunikacji Wieliczka

Udając się do Wydziału Komunikacji interesanci mogą załatwić wiele różnych spraw, które są związane przede wszystkim z pojazdami. Wydział Komunikacji Wieliczka realizuje sprawy z zakresu transportu drogowego, ruchu drogowego oraz zarządzania ruchem na drogach publicznych. Jeśli chodzi o transport drogowy, to pracownicy Wydziału Komunikacji Wieliczki wydają zezwolenia, zaświadczenia, a także licencje na kierowanie pojazdami. Mają oni możliwość zatrzymania prawa jazdy oraz wydają decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Ten wydział prowadzi również ewidencje i kontrolę Stacji Kontroli Pojazdów oraz Ośrodków Szkolenia Kierowców. Wydaje uprawnienia dla wykładowców, a także instruktorów nauki jazdy.

Wydział Komunikacji Wieliczka rejestracja pojazdu

Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Wieliczka wymaga od interesanta złożenia odpowiedniego wniosku. W tym wniosku należy uwzględnić takie informacje jak numer VIN, marka samochodu oraz dane poprzednich tablic rejestracyjnych. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Wieliczka rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia umowy kupna-sprzedaży, karty pojazdu oraz tablic. W przypadku, gdy samochód ma współwłaściciela, konieczne jest przedstawienie pełnomocnictwa lub osobiste stawiennictwo tej osoby w urzędzie. Mimo konieczności przedstawienia sporej ilości dokumentów rejestracja pojazdu w Wieliczce jest sprawnym procesem, a wszelkie formalności można zrealizować podczas jednej wizyty w placówce.

Wydział Komunikacji Wieliczka PKK

Profil Kandydata na Kierowcę to indywidualny numer, który jest przyznawany osobom odbywającym kurs prawa jazdy. Dzięki niemu można rozpocząć szkolenie w OSK oraz przystąpić do egzaminu w WORD. Wydział Komunikacji Wieliczka PKK wydaje po złożeniu odpowiedniego wniosku. Do wniosku koniecznie należy dołączyć aktualne zdjęcie w kolorze o wymiarach 35 mm x 45 mm, dokument tożsamości, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem, orzeczenie psychologa, a także pisemka zgoda rodziców w przypadku niepełnoletnich osób.

Trzeba pamiętać, że wydany przez Wydział Komunikacji Wieliczka PKK wydaje natychmiastowo podczas jednej wizyty w placówce. Bez uzyskania PKK nie ma możliwości zapisania się w szkole jazdy na kurs przygotowawczy.

Mapa Wydział Komunikacji Wieliczka

Liczba wyświetleń: 325Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS