Urząd Pracy Wieliczka

Urząd Pracy w Wieliczce

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

Urząd Pracy w Wieliczce

Urząd Pracy Wieliczka godziny otwarcia, kontakt. Dofinansowanie w Urzędzie Pracy w Wieliczce. Urząd pracy Wieliczka oferty pracy. Rejestracja w PUP Wieliczka.

Urząd Pracy Wieliczka

Urząd Pracy w Wieliczce wykonuje różnorodne działania na rynku pracy. Oferuje wszelaką pomoc osobom bezrobotnym lub osobom chcącym zmienić dotychczasową pracę.  Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce wykonuje poradnictwo zawodowe dla wszystkich zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych. Organizuje i finansuje szkolenia dla osób chcących podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. W głównych biurach jednostki możliwa jest rejestracja. Jednym z głównych obowiązków UP Wieliczka jest też wypłacanie wszystkich zasiłków i świadczeń dla osób niepracujących.

Urząd Pracy Wieliczka kontakt

Wszelaki kontakt z Urzędem Pracy w Wieliczce jest możliwy przez numer telefonu, e-mail i formularz kontaktowy. W godzinach pracy urzędu wszystkie numery telefonów są obsługiwane przez pracowników jednostki. Osoby niemające możliwości skontaktowania się z placówką w tych godzinach, mogą skorzystać z poczty elektronicznej. Należy jednak pamiętać, że odpowiedź na wiadomość jest wysyłana dopiero w godzinach obsługi klienta. Formularz kontaktowy również jest dobrą opcją na uzyskanie jakichkolwiek informacji z urzędu. Wybierając taki formularz, należy wpisać w zgłoszeniu imię i nazwisko, adres e-mail, adres, temat formularza, a także treść z pytaniem, na jakie chcemy uzyskać odpowiedź. 

Urząd Pracy Wieliczka telefon: 12 289 70 25
E-mail: [email protected]
NIP: 683-14-04-714
REGON: 357126032

Urząd Pracy Wieliczka godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 07:30-15:30
 • Wtorek: 07:30-15:30
 • Środa: 07:30-15:30
 • Czwartek: 07:30-15:30
 • Piątek: 07:30-15:30

Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy odbywa się w nieco innych wymiarach godzinowych niż godziny otwarcia urzędu: 

 • Poniedziałek: 08:00-14:30
 • Wtorek: 08:00-14:30
 • Środa: 08:00-14:30
 • Czwartek: 08:00-14:30
 • Piątek: 08:00-14:30

Urząd Pracy Wieliczka oferty pracy

W instytucji, jaką jest Powiatowy Urząd Pracy Wieliczka oferty pracy dopasowuje się do potrzeb i wymagań poszukującego pracy. Informacji odnośnie dostępnych stanowisk pracy udzielają pracownicy bezpośrednio w urzędzie. Inną formą dostępności tych informacji jest strona internetowa urzędu, gdzie w klarowny sposób przedstawione są wszystkie oferty pracy. Wyszukiwanie jest możliwe dzięki filtrowaniu. Osoby zainteresowane mają możliwość szybkiego przeglądania przez: wybór rodzaju pracy, wymiaru godzin, typu umowy i innych parametrów umożliwiających łatwe wyszukiwanie. Baza wszystkich ofert jest na bieżąco aktualizowana, przez co nie ma możliwości, aby istniało tam niedostępne już stanowisko pracy.

Urząd Pracy Wieliczka Dofinansowanie

Urząd Pracy w Wieliczce umożliwia składanie wniosków o dofinansowanie na różnego typu działalności. Niezależnie od tego czy wnioskodawca jest osobą niedoświadczoną, zakładającą dopiero własną działalność, czy osobą mającą już firmę, możliwe jest uzyskanie dofinansowania. Informacje na ten temat są umieszczane na portalu urzędu pracy, Dla uzyskania dokładniejszych informacji zaleca się kontakt telefoniczny z urzędem. 
 Urzad Pracy Wieliczka umieścił wszystkie dokumenty potrzebne ubiegania się o dofinansowanie w zakładce: Dokumenty do pobrania.

 

Liczba wyświetleń: 1772Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS