Wydział Komunikacji Żyrardów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Żyrardów

Jakie formalności można załatwić w Wydziale Komunikacji Żyrardów? Wydział Komunikacji w Żyrardowie wniosek o wyrejestrowanie pojazdu, druki do pobrania.

Wydział Komunikacji Żyrardów kontakt

Udostępniany przez Wydział Komunikacji Żyrardów kontakt zainteresowane osoby mogą znaleźć na głównej stronie internetowej instytucji. Petenci mogą skontaktować się z urzędnikami na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Istnieje także możliwość skorzystania z dostępnego numeru telefonu. Realizując połączenie, interesanci natychmiast uzyskają odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Godnym uwagi jest fakt, że telefon Wydziału Komunikacji w Żyrardowie jednostki jest obsługiwany wyłącznie w godzinach otwarcia placówki, dlatego warto wcześniej się z nimi zapoznać.

Wydział Komunikacji w Żyrardowie – rezerwacja wizyty online

Osoby, które odbywają osobistą wizytę w placówce bardzo często dość długo czekają na swoją kolej. Oferowana przez Wydział Komunikacji w Żyrardowie rezerwacja wizyty online może zostać zrealizowana przez każdego interesanta, który posiada dostęp do Internetu. Jest to bardzo wygodny oraz coraz bardziej popularny sposób. Petent jest zapisany na dokładną datę oraz godzinę. Oczywiście rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Żyrardowie może zostać również wykonana telefonicznie.

Kontakt Wydział Komunikacji Żyrardów

Adres: Limanowskiego 45, 96-300 Żyrardów

Telefon: 46 856 61 57, 46 856 61 25

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Żyrardów:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-17:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Wydział Komunikacji Żyrardów

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą załatwić formalności związane z komunikacją powinny udać się w tym celu do Wydziału Komunikacji w Żyrardowie. W tym miejscu istnieje możliwość zarejestrowania oraz wyrejestrowania pojazdu, uzyskania Profilu Kandydata na Kierowcę, a także odbioru prawa jazdy. Wydział Komunikacji Żyrardów wydaje interesantom dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, wydaje pozwolenia na wykonywanie zarobkowych przejazdów ludzi i towarów, a także wydaje licencje na przejazd taksówką. Pracownicy wydziału mają możliwość przywracania uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydają kartę pojazdu.

Wydział Komunikacji Żyrardów prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Żyrardów prawo jazdy odbywa się po wcześniejszym uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Dokument może zostać wydany dopiero po uiszczeniu przez interesanta odpowiedniej opłaty. Ważnym aspektem jest to, że na początku należy obowiązkowe złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Do wniosku powinno zostać dołączone jedno zdjęcie w kolorze o wymaganych wymiarach. Wymogiem jest, aby było ono zrobione na jasnym jednolitym tle.

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Żyrardów prawo jazdy może przesłać pocztą do jego właściciela. Nie ma konieczności osobistej wizyty w placówce w celu osobistego odbioru blankietu. Ile się czeka na prawo jazdy w Żyrardowie? Najczęściej czas oczekiwania na prawo jazdy w Żyrardowie jest zależny od obłożenia w Wydziale Komunikacji. Najczęściej dokument prawa jazdy jest wydawany w terminie 2 tygodni od złożenia wniosku.  

Wydział Komunikacji Żyrardów rejestracja pojazdu

Rejestracja jest obowiązkowa dla każdego właściciela pojazdu. W tym celu należy w Wydziale Komunikacji złożyć odpowiedni wniosek wraz z istotnymi dokumentami. Realizowana przez Wydział Komunikacji Żyrardów rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia dokumentu tożsamości, zaświadczenia ważności badania technicznego, ważnej polisy OC, a także dowodu własności pojazdu. Formalności związane z rejestracją pojazdu jakie wraz z petentem realizuje Wydział Komunikacji w Żyrardowie zwykle nie są skomplikowane i w przypadku dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów proces nie wymaga więcej niż jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Żyrardów druki do pobrania

Wszystkie zainteresowane osoby w celu załatwienia formalności mogą wykorzystać udostępniane przez Wydział Komunikacji Żyrardów druki do pobrania. Opublikowane zostały one online aby umożliwić do nich szeroki dostęp. Warto zaznaczyć, że większość spraw aktualnie można załatwić również online. Jest to znacznie wygodniejsze, a całą procedurę można zrealizować z domu w krótkim czasie.

Mapa Wydział Komunikacji Żyrardów

Liczba wyświetleń: 286Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS