Urząd Skarbowy Żyrardów

Urząd Skarbowy Żyrardów

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Żyrardów

Urząd Skarbowy Żyrardów godziny otwarcia, kontakt, adres. Urząd Skarbowy w Żyrardowie telefon, numery kont. PIT 37 US Żyrardów, druki do pobrania.

Urząd Skarbowy Żyrardów znajduje się przy ulicy 1 Maja 49a. Do jego podstawowych obowiązków należy między innymi ustalanie oraz pobór podatków jak i niepodatkowych należności budżetowych. Urząd Skarbowy w Żyrardowie zapewnia także wpływ do budżetu państwa.

Urząd Skarbowy Żyrardów PIT-37

PIT-37 jest jednym z podstawowych oraz uproszczonych wersji formularza deklaracji podatkowej. Jest on stosowany wyłącznie wtedy, kiedy osoba rozlicza jedynie źródła rocznych przychodów. Dotyczy przychodów opodatkowanych według skali 32% oraz 17%.
Aby wypełnić PIT, nie jest konieczne pojawienie się w instytucji, jaką jest Urząd Skarbowy Żyrardów. Teraz w placówce Urząd Skarbowy Żyrardów PIT-37 można rozliczyć za pomocą e-usługi. Jest to znacznie szybszy sposób rozliczenia. Deklarację PIT-37 może złożyć również osoba samotnie wychowująca dziecko pod warunkiem, że spełnia odpowiednie wymagania. Dziecko powinno być małoletnie lub otrzymywać zasiłek pielęgnacyjny czy rentę socjalną. Brane pod uwagę jest również dziecko, w trakcie odbywania nauki do 25 roku życia.

Urząd Skarbowy w Żyrardowie nr konta

Urząd Skarbowy Żyrardów posiada własne numery kont bankowych. Można je znaleźć na stronie Krajowej Administracji Skarbowej. W instytucji jaką jest Urząd Skarbowy Żyrardów konta mogą podlegać aktualizacji. Z tego względu nie są one podawane na tej stronie.

Wszystkie aktualnie dostępne numery kont, a także opis jaki, która z opłat powinna być na niego przesłana, dostępny jest na stronie internetowej.

Urząd Skarbowy w Żyrardowie praca

Najczęstszym zadaniem pracowników Urzędu Skarbowego w Żyrardowie jest dokładne tłumaczenie patentowi wszystkich procedur, które muszą zostać spełnione, aby ich dokumenty zostały przyjęte. Każda osoba, która chce rozpocząć pracę w Urzędzie Skarbowym Żyrardów powinna posiadać szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne. Zawsze należy dostosować język do rozmówcy, aby rozmowa odbywała się płynnie bez żadnych barier. Należy także zadbać o przyjemną atmosferę, aby nie odstraszać od siebie petentów. W instytucji jaką jest Urząd Skarbowy w Żyrardowie praca wymaga opanowania oraz umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Przeciętne wynagrodzenia osoby zatrudnionej wynosi około 4000 zł brutto. Pracownik bez problemu może uzyskać awans, co wiąże się z podwyższeniem stawki wynagrodzenia. Aktualne oferty pracy w placówce udostępniono na stronie internetowej, należy pamiętać, że osoby niespełniające kluczowych wymagań na dane stanowisko mogą nie zostać przyjęte do pracy.

Urząd Skarbowy w Żyrardowie kontakt

W celu uzyskania informacji można skorzystać z dwóch kanałów komunikacji.  W instytucji Urząd Skarbowy w Żyrardowie kontakt jest możliwy do uzyskania poprzez skorzystanie z numeru telefon lub adresu e-mail. Oczekiwanie na odpowiedź mailową może być znacznie dłuższe dlatego niecierpliwe osoby powinny wybrać kontakt telefoniczny. Urząd Skarbowy Żyrardów telefon obsługuje zgodnie z harmonogramem otwarcia.

Adres: ul. 1-go Maja 49a, 96-300 Żyrardów

Urząd Skarbowy w Żyrardowie telefon:

  • Centrala: 46 85 53 556
  • Sekretariat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Żyrardowie: 46 85 53 556

E-mail: [email protected]
NIP: 525-100-72-78

Urząd Skarbowy w Żyrardowie godziny otwarcia

Urząd Skarbowy Żyrardów jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja jest zamknięta.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 8:00-18:00
  • wtorek: 8:00-15:00
  • środa: 8:00-15:00
  • czwartek: 8:00-15:00
  • piątek: 8:00-15:00

Wizyta w Urzędzie Skarbowym Żyrardów jest możliwa wyłącznie po jej wcześniejszym umówieniu.

Liczba wyświetleń: 3363Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS