ZUS Żyrardów

ZUS Żyrardów - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Żyrardowie

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: mazowieckie

ZUS Żyrardów - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Żyrardowie

Godziny otwarcia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Żyrardowie. Kontakt, emerytury i renty w Inspektorat ZUS Żyrardów. Adres, oferty pracy, infolinia.

ZUS Żyrardów oferty pracy

ZUS Żyrardów oferty pracy dotyczące stanowisk istniejących w podanej placówce zamieszcza na jej stronie internetowej lub w Centralnej Bazie Ofert Pracy, do której mają dostęp wszystkie osoby zainteresowane. Propozycje zamieszczane przez Inspektorat ZUS Żyrardów są sporządzone w bardzo dokładny sposób, ponieważ zawierają szczegółowe informacje na temat dotyczącego go stanowiska pracy. W jej skład wchodzą wymagania, obowiązki i kwalifikacje obowiązujące przyszłego pracownika, które powinien spełniać.

ZUS Żyrardów kontakt

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Żyrardowie podlega pod ZUS III Oddział w Warszawie. ZUS Żyrardów kontakt z placówką prowadzi telefonicznie. Dostępny jest numer telefonu, na który można dzwonić w czasie funkcjonowania instytucji, jaką jest Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Żyrardowie. Inspektorat ZUS Żyrardów posiada własną infolinię, gdzie interesanci dzwoniący na jej numery telefonów mogą skorzystać z informacji udzielanych przez konsultantów infolinii. Dodatkowo Zakład Ubezpieczeń Społecznych Żyrardów dla osób niepełnosprawnych wprowadził wiele udogodnień dzięki, którym mogą swobodnie poruszać się po placówce i załatwiać wszystkie potrzebne im sprawy. 

ZUS Żyrardów adres: ul. Bankowa 1, 96-300 Żyrardów

ZUS Żyrardów telefon: 46 854 03 42
Infolinia 500+: 22 290 55 00
Infolinia programu Płatnik: 22 560 16 00
Infolinia Bonu Turystycznego: 22 11 22 111

ZUS Żyrardów godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 08:00-18:00
  • Wtorek: 08:00-15:00
  • Środa: 08:00-15:00
  • Czwartek: 08:00-15:00
  • Piątek: 08:00-15:00

W soboty i niedziele Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Żyrardowie nie obsługuje swoich klientów. Placówka jest zamknięta. 

ZUS Żyrardów Wydział Rent i Emerytur kontakt

Wydział Emerytur i Rent jak sama nazwa mówi, zajmuje się przyznawaniem świadczeń takich jak renta i emerytura. Emerytury przysługują osobom, które ukończyły odpowiedni wiek emerytalny przypadający na 60 rok życia kobiety i 65 rok życia mężczyzny. Podczas składania wniosku należy dostarczyć deklaracje o okresach składkowych i nieskładkowych wnioskodawcy, dokumenty potwierdzające przepracowany okres czasu oraz potwierdzające osiągnięte wynagrodzenie. Jeśli chodzi o renty, jest ich kilka rodzajów i każda z nich posiada własne, indywidualne wymagania. Do jednych z rodzajów rent należy:

  • renta rodzinna
  • renta z tytułu występowania niezdolności do pracy
  • renta socjalna itd.

ZUS Żyrardów Wydział Rent i Emerytur kontakt ze stanowiskami emerytalno-rentowymi umożliwia przez połączenie telefoniczne. W celu uzyskania konkretnych informacji na temat podanych świadczeń należy skontaktować się z jednostką, jaką jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Żyrardowie.

Liczba wyświetleń: 1588Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS