Pierwszy Urząd Skarbowy Opole

Pierwszy Urząd Skarbowy Opole

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: opolskie

Pierwszy Urząd Skarbowy Opole

Kontakt w sprawie mandatów Pierwszy Urząd Skarbowy Opole mandaty. I Urząd Skarbowy Opole godziny otwarcia, kontakt z placówką, telefony.

1 Urząd Skarbowy Opole

Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu to instytucja publiczna, która zajmuje się szerokim zakresem usług związanych z podatkami i innymi należnościami publicznoprawnymi. Do zadań I Urzędu Skarbowego w Opolu należy m.in. naliczanie i pobór podatków, wydawanie decyzji i interpretacji podatkowych, prowadzenie postępowań podatkowych oraz kontrola podatkowa.

Placówka 1 Urząd Skarbowy Opole Rejtana obejmuje mieszkańców dzielnic Bierkowice, Nowa Wieś Królewska, Gosławice, Grudzice, Zakrzów, Groszowice, Grotowice, Wójtowa Wieś – Szczepanowice, Wróblin, Półwieś, Pasieka oraz Wyspę Bolko. Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu jest właściwy również dla zamieszkujących część Opola pomiędzy Nową Wsią Królewską, Gosławicami, Grudzicami i Pasieką patrząc od wschodniego brzegu Odry do wschodniej granicy miasta. Co istotne ulice graniczne, należą do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu. Pozostałe części miasta są obsługiwane przez Drugi Urząd Skarbowy w Opolu.

1 urząd skarbowy opole adres

Pierwszy Urząd Skarbowy Opole godziny otwarcia

Chcąc uzyskać wsparcie pracowników Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu, warto uprzednio poznać godziny otwarcia placówki. Obecnie ustalone przez I Urząd Skarbowy Opole godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb petentów. Od wtorku do piątku zarówno telefoniczna, jak i stacjonarna obsługa klientów prowadzona jest od 8:00 do 15:00. Dniem w którym placówka działa dłużej jest poniedziałek.

1 Urząd Skarbowy Opole godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 8:00-18:00
  • wtorek: 8:00-15:00
  • środa: 8:00-15:00
  • czwartek: 8:00-15:00
  • piątek: 8:00-15:00

I Urząd Skarbowy Opole mandaty

Obowiązek pobierania należności na podstawie mandatów karnych został nałożony na I Urząd Skarbowy w Opolu już w 2016 roku. Obsługiwane przez Pierwszy Urząd Skarbowy Opole mandaty mogą być kwestią sporną. Wielu petentów pragnie skontaktować się z placówką w tej sprawie. Placówka udostępnia możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 77 549 20 00. Pod numerem dostępni są konsultanci od 7:30 do 15:30

Telefon: 77 549 20 00

Centrum Mandatowe Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu, 48-300 Nysa,
ul. Stanisława Moniuszki 9-10.

Liczba wyświetleń: 1441Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS