Urząd Skarbowy Brzeg

Urząd Skarbowy Brzeg

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: opolskie

Urząd Skarbowy Brzeg

Urząd Skarbowy Brzeg adres, telefon, kontakt. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Brzegu. Urząd Skarbowy Brzeg rozliczenie PIT, druki do pobrania.

Urząd Skarbowy Brzeg znajduje się przy ulicy Składowej 2. Z jego usług mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy miasta Brzeg. Prawo do korzystania z Urzędu Skarbowego w Brzegu mają również mieszkańcy gminy Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Brzegu został odgórnie ustalony przez naczelnika instytucji. 

Urząd Skarbowy Brzeg godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Brzegu jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. W placówce jaką jest Urząd Skarbowy Brzeg godziny pracy są jednoznaczne z godzinami jego otwarcia. W weekendy US Brzeg jest nieczynny, sprawy podatkowe można zrealizować wykorzystując portal e-Urząd Skarbowy.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 8:00-15:00
  • wtorek: 8:00-15:00
  • środa: 8:00-15:00
  • czwartek: 8:00-15:00
  • piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy Brzeg druki do pobrania

Urząd Skarbowy Brzeg druki do pobrania oferuje na głównej stronie Krajowej Administracji Skarbowej. W instytucji Urząd Skarbowy Brzeg PIT można pobrać do druku, ale nie jest to konieczne. Istnieje dużo łatwiejszy sposób na składanie deklaracji podatkowej. Aktualnie w Urząd Skarbowy Brzeg rozliczenie PIT to prosty proces przyjazny dla interesantów. Dostępny jest program e-PIT, który w obsłudze jest nieskomplikowany i pozwala na szybkie wypełnienie deklaracji. Oprogramowanie zawiera wszystkie bez wyjątku deklaracje podatkowe. Jest dostępny w wersji internetowej oraz instalacyjnej co sprawia, że  w Urząd Skarbowy Brzeg druki są dostępne dla każdego.

Urząd Skarbowy Brzeg kontakt

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Brzegu możliwy jest za pośrednictwem dwóch kanałów. Można uzyskać kontakt za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Najszybszym ze sposobów będzie kontakt telefoniczny, ponieważ czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może być znacznie dłuższy. Urząd Skarbowy Brzeg telefon kontaktowy obsługuje w godzinach otwarcia. W oddziale KAS Urząd Skarbowy Brzeg telefon dla interesantów to 77 400 52 00.

Urząd Skarbowy Brzeg adres: ul Składowa 2, 49-305 Brzeg 
Telefon: 77 400 52 00 
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Brzeg BIP

Urząd Skarbowy Brzeg znajduje się w województwie opolskim. Jego zasięg obejmuje powiat brzeski oraz gminę Brzeg. Należy wiedzieć, że przez długi czas interesanci mogli uzyskać informacje na temat placówki poprzez stronę Biuletyn Informacji Publicznej. Aktualnie Urząd Skarbowy Brzeg BIP stanowi portal archiwalny a dane na nim umieszczone nie zawsze są aktualne. 

Liczba wyświetleń: 901Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS