Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: opolskie

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie konto, PIT, telefony. Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich adres, zasięg terytorialny, kasa, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich znajduje się w powiecie strzeleckim przy ulicy Opolskiej 13. Jego zasięg terytorialny obejmuje takie gminy jak: Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd oraz zawadzkie.

Instytucja jaką jest Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie zajmuje się głównie obsługą podatników, kontrolą podatkową oraz zapewnieniem  wpływów do budżetów państwa.

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie PIT

Formularz do wypełnienia zaznania podatkowego można pobrać ze strony podatki gov. Należy go wypełnić oraz zanieść do Urzędu Skarbowego w Strzelcach Opolskich. 
Zeznania podatkowe można składać drogą elektroniczną. Aby tego dokonać, należy użyć programu, udostępnionego na stronie Ministerstwa Finansów. Konieczne jest, aby uzyskać Urzędowe Poświadczenie Odbioru jako potwierdzenie zeznania złożonego drogą elektroniczną.  

W przypadku nierozliczenia PITu można dostać karę grzywny. Wynosi ona od 185 zł do 
37 000 zł. O przestępstwo skarbowe można zostać oskarżonym jeśli uszczuplenie przekroczyło 9250 zł. Możliwa jest również kara pozbawienia wolności. 
Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie PIT może zostać wysłany po terminie, jednak opóźnienie grozi konsekwencjami karno-skarbowymi.

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie kasa

W instytucji Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:30. Jest ona obsługiwana wykwalifikowane osoby. Do poszczególnych działów są przydzielani pracownicy z odpowiednimi umiejętnościami. 

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie kasa godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 8:00-14:30
  • wtorek: 8:00-14:30
  • środa: 8:00-14:30
  • czwartek: 8:00-14:30
  • piątek: 8:00-14:40

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie konto

Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich posiada własne numery kont bankowych. Można je znaleźć na głównej stronie Krajowej Administracji Skarbowej. Ze względu na ciągłe zmiany oraz aktualizacje na tej stronie nie zostały one umieszczone. Aktualnie Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie konto bankowe, a także dokładne informacje który z numerów jest odpowiedni dla jakiej opłaty umieszcza na swojej stronie internetowej. Korzystając z umieszczonych tam danych można mieć pewność, iż są one aktualne.

Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich adres
ul. Opolska 13, 47-100 Strzelce Opolskie

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Strzelcach Opolskich

W celu uzyskania informacji od instytucji jaką jest Strzelce Opolskie Urząd Skarbowy można kontaktować się za pomocą telefonu lub adresu e-mail. Szybszym sposobem komunikacji jest skorzystanie z numeru telefonu ze względu na znacznie dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową. 

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie telefony:

  • Centrala: 77 461 28 29
  • Sekretariat: 77 461 35 69, 77 461 42 78

W placówce Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie telefon może zostać zrealizowany w godzinach jego otwarcia. 

Adres E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Strzelce Opolskie BIP

Wszystkie informacje zawarte są na głównej stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Niedługo przestanie być aktualna i zostanie przeniesiona do archiwum. Informacje będzie można znaleźć pod nowym adresem. 

Liczba wyświetleń: 1004Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS