Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin

Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin

Zwrot podatku I Urząd Skarbowy Szczecin. Kontakt, telefony Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin godziny otwarcia. Zasięg terytorialny Szczecin I Urząd Skarbowy.

Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin jest jednostką Krajowej Administracji Skarbowej w województwie zachodniopomorskim. Placówka ta należy została zakwalifikowana do instytucji pierwszego typu w randze urzędów skarbowych. Oznacza to, że formalności załatwiane są tam ze względu na adres zamieszkania podatnika lub adres rejestracji firmy. Zatrudnieni w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Szczecinie mają duże doświadczenie, pomogą jak najszybciej rozwiązać problemy lub wątpliwości.

1 Urząd Skarbowy Szczecin kontakt

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie udostępnia kontakty i sposoby uzyskania wsparcia dla petentów online. Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin kontakt z klientami utrzymuje telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Poniżej znajduje się numer telefonu do instytucji oraz numery kontaktowe do poszczególnych wydziałów. Warto wiedzieć, jak skontaktować się z 1 Urzędem Skarbowym Szczecin w razie pytań. Kontakt z Pierwszym Urzędem Skarbowym w Szczecinie jest możliwy tylko w godzinach jego otwarcia.

Kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej może być wykorzystywany przez wszystkich zainteresowanych. Należy jednak pamiętać, że instytucja 1 Urząd Skarbowy Szczecin kontakt online prowadzi jedynie z osobami które potrafią poprawnie zredagować wiadomość. Zapytanie powinno posiadać temat, a także dane kontaktowe nadawcy w tym adres.

E-mail: [email protected]
Centrala: (91) 81 30 500

Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin adres – kontakt

Adres Pierwszego Urzędu Skarbowego w Szczecinie może być różny w zależności o jaki budynek chodzi. Należy wiedzieć, że I US Szczecin działa w budynku A oraz B. Obiekty znajdują się obok siebie, co umożliwia łatwe przejście z jednej siedziby do drugiej.

Budynek A Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin adres
ul. Potulicka 59, 70-217 Szczecin

Budynek B Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin adres
ul. Michała Drzymały nr 5, 70-217 Szczecin

Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin telefony

Wszystkie telefony dostępne w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Szczecinie są obsługiwane wyłącznie w godzinach otwarcia. Oczywiście kontakt telefoniczny z Pierwszym Urzędem Skarbowym w Szczecinie jest możliwy nie tylko poprzez sekretariat, ale również bezpośrednio ze stanowiskiem obsługującym dany zakres spraw.

Lista telefonów w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Szczecinie:

  • PIT, VAT, CIT: (91) 81 30 500
  • Podatek akcyzowy: (91) 81 30 500 
  • Spadki/darowizny: (91) 81 30 500, (91) 81 30 672, (91) 81 30 686
  • Rejestracja podatkowa: (91) 81 30 500
  • Egzekucja administracyjna: (91) 81 30 500
  • Rachunkowość podatkowa: (91) 81 30 500
  • Komórka wierzycielska (ulgi w spłacie zobowiązań): (91) 81 30 619, (91) 81 30 631, (91) 81 30 758

1 Urząd Skarbowy Szczecin godziny otwarcia

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie otwiera swoje drzwi dla klientów, oferując usługi w zakresie godzin otwarcia. Stacjonarna obsługa klienta w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Szczecinie odbywa się we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Pierwszego Urzędu Skarbowego w Szczecinie pozostają bez zmian od wtorku do piątku. Natomiast w poniedziałki godziny otwarcia są wydłużone. 

Pierwszy Urząd Skarbowy Szczecin godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00-18:00 
Wtorek-piątek 8:00-15:00

Liczba wyświetleń: 2716Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS