Drugi Urząd Skarbowy Tarnów

Drugi Urząd Skarbowy Tarnów

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: małopolskie

Drugi Urząd Skarbowy Tarnów

Urząd Skarbowy Solidarności Tarnów kontakt telefoniczny, adres placówki. Drugi Urząd Skarbowy Tarnów konta bankowe. Godziny otwarcia kas II US Tarnów.

2 urząd Skarbowy Tarnów

Poza Drugim Urzędem Skarbowym w Tarnowie, na terenie miasta znajduje się również I Urząd Skarbowy Tarnów. Chcąc udać się do odpowiedniej instytucji, należy poznać zasięgi terytorialne każdej z placówek. II Urząd Skarbowy Tarnów prowadzi obsługę mieszkańców zachodniej części miasta. Dodatkowo placówka jest odpowiednia dla mieszkańców gminy:

 • Lisia Góra,
 • Ryglice,
 • Rzepiennik Strzyżewski,
 • Skrzyszów,
 • Szerzyny,
 • Tarnów,
 • Tuchów
 • Wietrzychowice,
 • Żabno.

Aktualnie siedzibą 2 Urzędu Skarbowego w Tarnowie jest budynek zlokalizowany przy alei Solidarności 5-9B. Warto dodać, że każda z osób odwiedzających US powinna uprzednio dokonać rezerwacji wizyty. Jest to konieczne, osoby które przyjdą zrealizować formalności w Drugim Urzędzie Skarbowym w Tarnowie bez umówionego spotkania, mogą zostać nieobsłużone. Oczywiście, aby postawić dokumenty bez poświadczenia odbioru, nie jest wymagane, by rezerwować termin.

Urząd Skarbowy Tarnów adres: al. Solidarności 5-9B, 33-100 Tarnów

Centrala: 14 632 82 00
Sekretariat: 14 632 82 25
Fax: 14 632 82 22
E-mail: [email protected]

II Urząd Skarbowy Tarnów kontakt obsługuje poprzez rozmowy telefoniczne z petentami. Połączenie z pracownikiem 2 US w Tarnowie możliwe jest pod kilkoma numerami. Warto wspomnieć, numer centrali i sekretariatu nie są jedynymi które występują w Drugim Urzędzie Skarbowym w Tarnowie.

II Urząd Skarbowy Tarnów godziny otwarcia

Poniższe godziny otwarcia są tożsame z godzinami obsługi klientów w placówce. W podanym czasie przyjmowane są jedynie osoby posiadające rezerwacje. 2 Urząd Skarbowy Tarnów godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Aby każdy mógł skorzystać z usług Krajowej Administracji Skarbowej w poniedziałki godziny otwarcia zostały wydłużone do 18:00.

poniedziałek 08:00-18:00
wtorek-piątek 08:00-15:00

Drugi Urząd Skarbowy Tarnów godziny otwarcia kasy ustalił zgodnie z harmonogramem pracy US.

Drugi Urząd Skarbowy Tarnów konta bankowe

Wszystkie numery kont bankowym Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie udostępnia online. Strona instytucji dostępna jest całodobowo, dzięki czemu osoby zainteresowane mogą uzyskać informacje na temat numerów kont bankowych II Urzędu Skarbowego Tarnów.

Warto wspomnieć, iż Drugi Urząd Skarbowy Tarnów konta bankowe dla podatków od czynności cywilno-prawnych czy spadków i darowizn udostępnia online, jednak nie każdy z numerów kont dostępny jest na portalu instytucji. Urząd Skarbowy Tarnów PIT, CIT oraz VAT (nie wliczając VAT-14 oraz VAT w imporcie) rozliczają wykorzystując mikro rachunek podatkowy indywidualny.

Liczba wyświetleń: 1632Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS