Urząd Skarbowy Kraków Podgórze

Urząd Skarbowy Kraków Podgórze

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: małopolskie

Urząd Skarbowy Kraków Podgórze

Urząd Skarbowy Kraków Podgórze kontakt dla podatników. Aktualny zasięg terytorialny US Kraków Podgórze. Godziny otwarcia, adres Urząd Skarbowy Kraków Podgórze.

Urząd Skarbowy Kraków Podgórze kontakt

W Krakowie funkcjonuje wiele Urzędów Skarbowych. Każdy z nich posiada inny zasięg terytorialny. Jeżeli chodzi o Urząd Skarbowy Kraków Podgórze kontakt z podatnikami realizuje on przez telefon, ale również pocztę e-mail. Chcąc skontaktować się z obsługą klienta w urzędzie, zaleca się skontaktować z  centralą telefoniczną pod numerem 12 254 70 00. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Kraków-Podgórze obsługuje również pocztę elektroniczną. Na adres skrzynki mogą być przesyłane jedynie wiadomości, które nie mają waloru pisma procesowego lub urzędowego.

Telefon: 12 267 04 20 (sekretariat)
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Kraków Podgórze adres

ul. Wadowicka 10, 30-415 Kraków

Urząd Skarbowy Kraków Podgórze godziny otwarcia

Kontakt telefoniczny i mailowy Urząd Skarbowy Kraków Podgórze realizuje jedynie w godzinach otwarcia. Warto pamiętać, że stacjonarna obsługa klienta także prowadzona jest jedynie w wybranych godzinach. Całodobowa realizacja spraw w Urzędzie Skarbowym Kraków Podgórze możliwa jest dzięki usłudze e-urzad. Stacjonarna obsługa klienta w Urzędzie Skarbowym Kraków Podgórza możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00, w poniedziałki godziny pracy urzędu zostały przedłużone do 18:00.

poniedziałek 08.00-18.00
wtorek-piątek 08:00-15.00

Urząd Skarbowy Kraków-Podgórze zasięg terytorialny

Oczywiście pracownicy Urzędu Skarbowego w Krakowie Podgórze prowadzą obsługę interesantów zamieszkujących jedynie wybrane części miasta. Aktualnie zasięg terytorialny US Kraków Podgórze obejmuje dzielnice Łagiewniki, Podgórze, Prokocim Bieżanów, Swoszowice, Wola Duchacka.

Spis ulic Urząd Skarbowy Kraków Podgórze

Liczba wyświetleń: 3488Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS