PSSE Wałbrzych

PSSE Wałbrzych- Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Wałbrzychu

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: dolnośląskie

PSSE Wałbrzych- Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Wałbrzychu

PSSE Wałbrzych książeczka sanepidowska, wymazy. Laboratorium, badania, orzeczenia. Kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną Wałbrzych.

Sanepid Wałbrzych kontakt

Wałbrzych Sanepid przyjmuje w zakresie swoich obowiązków wszystkich interesantów od poniedziałku do piątku. Jego siedziba umieszczona jest na ul. Armii Krajowej 35 c w Wałbrzychu. Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Wałbrzych obsługuje stanowiska telefonicznej obsługi klienta. Do użytku został podany także adres e-mail poczty elektronicznej. 

Sanepid Wałbrzych adres: ul. Armii Krajowej 35 c, 58-302, Wałbrzych

Sanepid Wałbrzych  telefon:  74 847 75 68
E-mail:  [email protected]

Sanepid Wałbrzych godziny otwarcia: 

  • Poniedziałek: 07:00-14:35
  • Wtorek: 07:00-14:35
  • Środa: 07:00-14:35
  • Czwartek: 07:00-14:35
  • Piątek: 07:00-14:35

Sanepid Wałbrzych laboratorium

W Sanepid Wałbrzych laboratorium przeprowadzane są wszelkiego rodzaju badania sanitarno- epidemilogiczne.  To w tej placówce możliwe jest uzyskanie wyników potrzebnych do uzyskania orzeczenia zawieranego w książeczce sanepidowskiej, w obrębie której pobierane są Sanepid Wałbrzych wymazy. Sanepid Wałbrzych przeprowadza w swoich laboratoriach badanie wody, wilgotności i kwasowości pieczywa. PSSE Wałbrzych dokonuje pomiary związane ze środowiskiem pracy wielu osób oraz badania w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. 

Sanepid Wałbrzych książeczka sanepidowska

Książeczka sanepidowska jest głównie wymagana podczas pracy w jednostkach zajmujących się żywnością. W Sanepid Wałbrzych książeczka sanepidowska jest wydawana po wcześniejszym wykonaniu odpowiednich badań (badanie kału), które wykluczają występowanie w organizmie pałeczek Salmonelli i Shigelli. W tym wypadku należy przygotować w ciągu trzech dni trzy próbki pobranego kału, które powinno się zanieść do laboratorium sanepidowskiego w określonym czasie. Skierowanie na tego typu badania można uzyskać od pracodawcy. Po otrzymaniu wyników należy się z nimi udać do lekarza, który posiada kwalifikacje do wstawienia podpisu do książeczki sanepidowskiej. Tego typu badania i wizyty lekarskie podlegają opłatom, które są wyszczególnione w Sanepid Wałbrzych cennik. 

Liczba wyświetleń: 962Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS