WSSE Sanepid Łódź

WSSE Łódź - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

Kategoria: Sanepid

Województwo: łódzkie

WSSE Łódź - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi książeczka sanepidowska, badania kału. Dokumenty do pobrania, szczepienia. Kontakt z WSSE w Łodzi.

Sanepid Łódź kontakt

Od poniedziałku do piątku, w stale określonych godzinach, Sanepid Wodna Łódź pełni wszystkie usługi ze swojej karty ofert. Interesanci są obsługiwani na wiele sposobów. Sanepid Łódź kontakt między placówką a petentami oczekującymi pomocy prowadzi dzięki dostępnym stanowiskom telefonicznej obsługi klienta. Wszyscy petenci mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy w godzinach otwarcia jednostki. Do dyspozycji klientów jednostki, jaką jest Sanepid Łódź ul Wodna podał numery telefonów, przez które można łączyć się z pracownikami instytucji. Oprócz tego rodzaju kontaktowania się z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Łodzi istnieje również adres e-mail, na który również można wysyłać wiadomości. Siedziba sanepidu WSSE Łódź znajduje się na ul. Wodnej 40 w Łodzi. Na ten adres należy kierować wszelaką korespondencję.

Sanepid Łódź adres: ul. Wodna 40, 90-046 Łódź

Sanepid Łódź telefon: 42 253 62 00
E-mail: [email protected]

Sanepid Łódź godzina otwarcia:

Poniedziałek 07:30-15:05
Wtorek 07:30-15:05
Środa 07:30-15:05
Czwartek 07:30-15:05
Piątek 07:30-15:05
Sobota Zamknięte
Niedziela 

Sanepid Łódź książeczka sanepidowska

Sanepid Łódź- Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi w swojej ofercie posiada również badania na nosicielstwo Salmonelli i Shigelli. Te badania często są potrzebne do wyrobienia książeczki sanepidowskiej, która obowiązuje w miejscach pracy, gdzie pracownik ma styczność np. z żywnością. W placówce, jaką jest Sanepid Łódź książeczka sanepidowska jest wydawana po pozytywnym przejściu badań, które polegają na zrobieniu trzech wymazów z kału i przeprowadzaniu dogłębnej analizy. Wszystkie próbki należy dostarczyć do Łódź Sanepid w ciągu 24 godzin od pobrania wymazów. Sanepid Łódź badanie kału wykonuje przez krótki okres czasu. Po uzyskaniu wyników, które są dostarczone w ciągu 4 dni roboczych, analizuje je lekarz specjalista, który zatwierdza brak występowania nosicielstwa i zamieszcza podpis w książeczce. Badanie podlega opłacie, którą należy uiścić na numer konta bankowego Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi.

Sanepid Łódź szczepienia

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna WSSE Łódź zajmuje się usługami związanymi ze szczepionkami. Sanepid Łódź szczepienia wykonuje w określonym odgórnie terminie. W obrębie placówki, jaką jest Wojewódzki Sanepid Łódź, wykonywane są przede wszystkim szczepienia obowiązkowe. Wszystkie komunikaty związane z rozporządzeniami dotyczącymi szczepień są zamieszczane na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi.

Sanepid Łódź dokumenty do pobrania wszelakiego rodzaju są dostępne na stronie głównej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi.

Liczba wyświetleń: 17843Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS